02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری

بافت دوتایی هلندی ( قسمت سه )

بافت دوتایی هلندی

به سراغ تکنیک بعدی از این آموزش آرایشگری می رویم .
بنابراین به جای این که مو را قبل از بردن زیر شاخه ی میانی به شاخه ی مورد نظر اضافه کنید ، باید پس از این کار ، آن را به شاخه ی مورد نظر اضافه کنید . پس شاخه ی پایینی را بگیرید ، آن را زیر شاخه ی میانی ببرید ، سپس تمامی شاخه ها را با هم در یک دست نگه دارید ، مقداری مو از همان سمت سر خود انتخاب کنید و سپس آن را به شاخه ی میانی اضافه کنید .
دوباره ، شاخه ی بالایی را انتخاب کنید ، آن را بگیرید و به زیر شاخه ی میانی ببرید، سپس مقداری از موی سر خود را بگیرید و آن را به زیر شاخه ی میانی اضافه کنید .
سپس دوباره به صورت مطمئن شاخه ی پایینی را بردارید و به زیر شاخه ی میانی ببرید . پس از آن قسمتی از موی همان طرف را بگیرید و آن را به بخش میانی ، زیر آن ، اضافه کنید .
شاخه ی بالایی را برگزینید و آن را به زیر شاخه ی میانی منتقل کنید . یک قسمت جدید از مو را انتخاب کنید و آن را به قسمت میانی اضافه کنید .
سپس دوباره همین روند را در این آموزش آرایشگری انجام دهید تا به پشت سر خود برسید .
حال که به پشت سر خود رسیده اید و مویی وجود ندارد که بتوانید آن را اضافه کنید ، فقط باید ادامه ی کار را مثل یگ بافت معمولی انجام دهید . وقتی که دارید کار بافت مو را تمام می کنید ، یک الاستیک بردارید و انتهای آن را ببندید .
و در نهایت بافت دوتایی هلندی شما آماده است و می توانید از آن لذت ببرید .

[aparat id=’p2aqY’]

حال می خواهیم برای طرف دیگر مو نیز همین روند را انجام دهیم . پس کلیپس زده شده به آن قسمت را بردارید و مطمئن شوید در این قسمت هیچ گره ای وجود نداشته باشد . حال می خواهیم همان روند قبلی را برای این سمت سر نیز پیاده سازی کنیم ، فقط در این بخش شما باید دو شکستگی داشته باشید .
یک قسمت مثلثی از جلوی موی خود انتخاب کنید ؛ همان طور که در ویدئو مشاهده می کنید و آن را به سه ساخه تقسیم کنید . بنابراین چون من در سمت دیگر سر ، با شاخه ی بالایی شروع کردم در این سمت نیز باید از همان شاخه شروع کنم . پس شاخه ی بالایی را به زیر شاخه ی میانی ببرید و سپس شاخه ی پایینی را به زیر شاخه ی میانی ببرید . حال شما باید موی آزاد را به آن اضافه کنید .


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.