02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری

مدل موی بان در طرفین

مدل موی بان

شما می توانید به راحتی این مدل مو را بدون پیچیدن مو در آموزش آرایشگری انجام دهید .
اگر شما آرامش و ریلکس بودن را ترجیح می دهید پس از این آموزش استفاده کنید ؛ حتی یک مدل موی بان به هم ریخته که در یک طرف سر قرار گرفته باشد می تواند برای شما نتیجه دهد .
به این نکته دقت کنید که این مدل مو بسیار ساده است و شما در عرض چند ثانیه می توانید آن را انجام دهید و از خانه بیرون بروید .
یک نکته ی مهم دیگری که می خواهم به آن گوش دهید این است که اگر شما از وسایل گرمایی برای مو های خود در آموزش آرایشگری استفاده نمی کنید ، مطمئن شوید مقداری روغن مو یا واکس مو در دست داشته باشید تا بتوانید در هر قسمتی که به درستی تنظیم نشده است از آن ها استفاده کنید ؛ مخصوصا اگر شما در محیط های مرطوب قرار دارید .
امروز می خواهیم مدل مویی را به شما نمایش دهیم که همه ی مردم در اکثر اوقات روز از آن استفاده می کنند و بسیار ساده است . این مدل برای زمان مدرسه و کار بسیار مناسب است .
خیلی از شما در مورد این مدل مو در صفحه ی اینستاگرام آموزشگاه لیلیوم سرخ از ما سوال کردید و درخواست داشتید که این آموزش آرایشگری را برای شما قرار دهیم .
در این آموزش شما به ابزار ساده ای مثل الاستیک معمولی ( یک الاستیک بزرگ و یک الاستیک کوچک ) ، چند سنجاق سر و چند گیره ی مو سر نیاز دارید .
برای این که این ظاهر را عملی کنم ، حتی مو های خود را برس نیز نمی زنم . البته خب من متوجه شدم که این مدل روی مو های برس زده شده بهتر جواب می دهد .
آموزش را شروع می کنیم و یک قسمت از مو را در سمت راست می گیریم . قسمت دیگری را از زیر آن می گیریم و آن ها را به دور یکدیگر می پیچیم . وقتی که آن ها را پیچیدیم ، قسمت دیگری از مو را از پایین می گیریم و دوباره آن را می پیچیم . این کار مشابه با مدل موی پیچ فرانسوی است . پس من بعد از هر پیچش ، قسمت دیگری را از زیر اضافه می کنم .
همین روند را ادامه می دهم . وقتی که به قسمت دیگر سر خود رسیدید ، الاستیک ها را بردارید . الاستیک کوچک را انتخاب کنید ، همه ی مو را با هم بگیرید و مثل مدل موی دم اسبی که از یک طرف آمده است ، با الاستیک محکم کنید .

[aparat id=’4xHs9′]


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.