02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری

مدل موی بان در طرفین

شما می توانید به راحتی این مدل مو را بدون پیچیدن مو در آموزش آرایشگری انجام دهید .
اگر شما آرامش و ریلکس بودن را ترجیح می دهید پس از این آموزش استفاده کنید ؛ حتی یک مدل موی بان به هم ریخته که در یک طرف سر قرار گرفته باشد می تواند برای شما نتیجه دهد .
به این نکته دقت کنید که این مدل مو بسیار ساده است و شما در عرض چند ثانیه می توانید آن را انجام دهید و از خانه بیرون بروید .
یک نکته ی مهم دیگری که می خواهم به آن گوش دهید این است که اگر شما از وسایل گرمایی برای مو های خود در آموزش آرایشگری استفاده نمی کنید ، مطمئن شوید مقداری روغن مو یا واکس مو در دست داشته باشید تا بتوانید در هر قسمتی که به درستی تنظیم نشده است از آن ها استفاده کنید ؛ مخصوصا اگر شما در محیط های مرطوب قرار دارید .
امروز می خواهیم مدل مویی را به شما نمایش دهیم که همه ی مردم در اکثر اوقات روز از آن استفاده می کنند و بسیار ساده است . این مدل برای زمان مدرسه و کار بسیار مناسب است .
خیلی از شما در مورد این مدل مو در صفحه ی اینستاگرام آموزشگاه لیلیوم سرخ از ما سوال کردید و درخواست داشتید که این آموزش آرایشگری را برای شما قرار دهیم .
در این آموزش شما به ابزار ساده ای مثل الاستیک معمولی ( یک الاستیک بزرگ و یک الاستیک کوچک ) ، چند سنجاق سر و چند گیره ی مو سر نیاز دارید .
برای این که این ظاهر را عملی کنم ، حتی مو های خود را برس نیز نمی زنم . البته خب من متوجه شدم که این مدل روی مو های برس زده شده بهتر جواب می دهد .
آموزش را شروع می کنیم و یک قسمت از مو را در سمت راست می گیریم . قسمت دیگری را از زیر آن می گیریم و آن ها را به دور یکدیگر می پیچیم . وقتی که آن ها را پیچیدیم ، قسمت دیگری از مو را از پایین می گیریم و دوباره آن را می پیچیم . این کار مشابه با مدل موی پیچ فرانسوی است . پس من بعد از هر پیچش ، قسمت دیگری را از زیر اضافه می کنم .
همین روند را ادامه می دهم . وقتی که به قسمت دیگر سر خود رسیدید ، الاستیک ها را بردارید . الاستیک کوچک را انتخاب کنید ، همه ی مو را با هم بگیرید و مثل مدل موی دم اسبی که از یک طرف آمده است ، با الاستیک محکم کنید .

[aparat id=’4xHs9′]


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.