02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری

مدل موی خیس متناسب با موی شما

مدل موی خیس

خب همان طور که می دانید در آموزش آرایشگری مو های خیس نیاز چندانی به مراقبت ندارند ! نه این که نداشته باشند ؛ بلکه به مقدار کم تری نیاز دارند . در فصل پاییز به خاطر باران شدید در پیاده رو ها ، امواج آرمی از آب به راه می افتد که می توانیم از آن ها برای مدل موی خود الهام بگیریم . با استفاده از راهنمایی که گروه لیلیوم سرخ برای شما آماده کرده است با توجه به جنس موی خود می توانید مدل خیس را برای مو های خود پیاده سازی کنید . مراحل ساده ی زیر را دنبال کنید تا براقیتی که می خواهید را به دست آورید . این براقبت حاصل از خیسی مو می تواند مدت طولانی وجود داشته باشد .

موی صاف و سالم

وسایل مورد نیاز : بامبل Tonic Lotion ، بامبل Sumotech و برس موی Anna Sui

  1. رشته های خشک موی خود را به بامبل Tonic Lotion آغشته کنید تا به طور کامل آن را جدا کنید ، حالت دهید و درجه یک کنید .
  2. مقدار کمی از بامبل Sumotech را به موی خود بمالید . با توجه به بلندی موی شما اگر نیاز دارید مقدر بیشتری از آن را استفاده کنید .
  3. برای مو های کوتاه : موی خود را به صورت صاف به عقب شانه بزنید ؛ بنابراین اطراف مو های شما حالت دراز کش روی پوست شر شما پیدا خواهند کرد .
  4. برای موی متوسط تا بلند : از پس گردن خود شروع کنید . یک قسمت صاف در پشت مو های خود ایجاد کنید . یک چهارم از بامبل Sumotech را به آن اضافه کنید و آن را شانه بزنید . پس از آن از ژل استفاده کنید و آن را به همه ی بخش های مو اعمال کنید . وقتی که به تاج موی خود رسیدید ، شاخه های موی خود را به سمت عقب مستقیم شانه بزنید . مطمئن شوید که قسمت های جانبی موی شما یک دست و صاف شده باشد . انتهای موی خود را طوری ببندید که در طول روز این استایل بهم نخورد . البته این کار بستگی به مدل موی شما دارد که از چه روشی برای قفل کردن انتهای موی خود استفاده کنید .

موی موج دار

محصولات : فاندیشن غبار Oribe ، ژل مخصوص موی سخت Oribe ، برس Raincry و برس موی Anna Sui

  1. شاخه های خشک مو را به فاندیشن غبار Oribe آغشته کنید تا فر مو را از هم جدا کنید و گره ها را باز کنید .
  2. برای مو های کوتاه : اندکی از ژل مخصوص موی سخت Oribe را به موی خود بمالید و به سمت عقب به صورت صاف شانه بزنید .
  3. برای موی متوسط تا بلند : از پس گردن خود شروع کنید و بخش صاف و نرمی را در آن جا ایجاد کنید . یک چهارم ژل سخت Oribe را اضافه کنید و آن را شانه بزنید . به بخش هایی از مویتان که نیاز به ژل دارد دوباره آن را اضافه کیند . وقتی به قسمت تاج مو رسیدید ، مویتان را رو به عقب و صاف شانه بزنید و مطمئن باشید قسمت های جانبی موی شما به پوست سرتان کامل چسبیده باشد . انتهای موی خود را ببندید تا جدا از هم شود و موج کمی حرکت کند .

پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.