02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

میکاپ

امروز می خواهیم در مورد یکی از مهم ترین شاخه های آموزش آرایشگری صحبت کنیم که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است . نام این شاخه آموزش میکاپ نام دارد .
حال می خواهیم 8 مورد از جذاب ترین روش های میکاپ را برای شمت شرح دهیم که می تواند باعث پیشرفت شما در این شاخه شود .
وقتی که ما موضوعات جدیدی را در آموزش آرایشگری می خوانیم معمولا گیج می شویم و نمی توانیم خودمان را جمع و جور کنیم .
موضوعات بسیار زیادی در این حوزه وجود دارد که از بین آن ها می توان به آموزش میکاپ ، آموزش شینیون ، آموزش رنگ و مش ، آموزش پاکسازی پوست ، آموزش تتوی ابرو و کاشت مژه و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد که همه و همه دست به دست هم می دهند تا زیبایی مورد نظر ما را به وجود آورند .
وقتی که ما در مورد مشکلات آموزش میکاپ از منتخصصان ، دوستان و قسمت های مختلفی از اینترنت کمک می گیریم ، یکی از بخش ها را نادیده می گیریم که در واقع یکی از مهم ترین منابع برای آموزش آرایشگری است .
این بخش ویدئو های آموزشی نام دارد که می توانید از سایت های متفاوتی مثل یوتیوب ، آپارات و … مشاهده کنید .
اعداد و آمار و ارقامی که ارائه می شود دروغ نمی گویند :
میلیون ها خانم و آقایی که در سراسر این کره ی خاکی زندگی می کنند ، حتی متخصصان آموزش آرایشگری لیلیوم سرخ ، برای این که بتوانند آموزش های جدید را مشاهده کنند و ظاهر های جدید و جذابی را برای میکاپ ایجاد کنند ، به سایت های مختلفی مراجعه می کنند و از آموزش آرایشگری در این سایت ها بهره می برند .
یک موضوع عجیب و رضایت بخش در مورد تماشای کسی وجود دارد که از ابتدا تا انتهای آموزش میکاپ را خودش به تنهایی انجام می دهد . بنابراین برای این که شما گیج نشوید و در این مرحله از آموزش آرایشگری دچار مشکل نشوید ما تعدادی از این آموزش ها را گرد هم آورده ایم تا کار را برای شما ساده تر کنیم . همان طور که می دانید روز به روز آموزش های جدید تری تولید می شود ؛ بنابراین ما سعی می کنیم بهتری آن ها را برای شما قرار دهیم تا بتوانید بهترین نتیجه را در آموزش آراشگری برای خود داشته باشید .
در زیر می توانید لیست این آموزش ها را مشاهده کنید که در آینده به روز رسانی خواهند شد .


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.