آموزش تتو ابرو – آموزش کاشت مژه – مدرک کاشت مژه

در این بخش می خواهیم در مورد آموزش تتوی ابرو و آموزش کاشت مژه بحث کنیم و معایت و مزایای آن ها را بررسی کنیم . اجازه دهید در ابتدا با آموزش کاشت مژه شروع کنیم .

آموزش کاشت مژه شاخه ای از آموزش آرایشگری است که در آن می توان طول ، میزان فری ، پر پشتی و ضخامت مژه های طبیعی را تغییر داد . مژه های مصنوعی می تواند از مواد یا موجودات مختلفی مثل راسو ، ابریشم ، مواد مصنوعی ، موی انسان یا یال اسب تولید شود . اصلی ترین راهی که در آموزش کاشت مژه استفاده می شود استفاده از چسب سیانواکریلات است که از آن برای چسباندن مژه های مصنوعی به مژه های طبیعی استفاده می شود . این مژه ها یک الی دو میلی متر به مژه های شما اضافه می کند .

آموزش کاشت مژه
آموزش کاشت مژه
آموزش کاشت مژه

موضوعاتی را که می خواهیم بررسی کنیم به صورت تیتروار برای شما لیست کرده ایم :

 • تاریخچه ی آموزش کاشت مژه
 • انواع و سبک های مختلف مژه
  • مژه مصنوعی موقت
 • برترین برند های مژه مصنوعی و چسب آن
  • مژه مصنوعی نیمه دائمی
 • مراحل انجام کاشت مژه
 • آموزش کاشت مژه و دریافت مدرک

تاریخچه ی آموزش کاشت مژه

در سال هزار و هشت صد و هفتاد و نه ، James D. McCabe کتاب دایرة المعارف ملی اشکال تجاری و اجتماعی را نوشت که در بخش آداب معاشرت او بیان می کند که اگر نوک مژه ها را با قیچی کوتاه کنید می توانید باعث افزایش رشد طولی آن ها شوید .

سایر کتاب های زیبایی در زمینه آموزش کاشت مژه مثل My Lady’s Dressing Room نوشته شده توسط Baronne Staffe در سال هزار و هشت صد و نود و دو ، Beauty’s Aids or How to be Beautiful نوشته شده توسط Countess C در سال هزار و نه صد و یک نیز به کوتاه کردن مژه ها با استفاده از روغن سر تریکوژن اشاره کرده اند که باعث رشد مژه ها می شود . همچنین Countess C اشاره می کند که مژه ها می توانند بلند تر شوند و قدرت آن ها با شست و شو ی هر روزه در بعد از ظهر به وسیله ی مخلوطی از آب و برگ های گردو بیشتر می شود .

در سال هزار و هشت صد و هشتاد و دو ، Henry Labouchère از انتشارات Truth بیان کرد :

پاریسی ها روش ساخت مژه مصنوعی را پیدا کرده اند .

آن ها آموزش کاشت مژه را با استفاده از دوخت آن ها به پلک ارائه می دادند . یک گزارش مشابه نیز در نسخه ی شش جولای هزار و هشت صد و نود و نه The Dundee Courier منتشر شد که یک روش دردناک برای کشیدگی مژه ها را توضیح می دهد . عنوان این گزارش ” با پیوند مو ، مقاومت چشم ها ممکن است پایین بیاید ” بود .

این مقاله چگونگی به دست آوردن مژه های بلند تر را توضیح می دهد . این روش از آموزش کاشت مژه ، دوختن مو های سر به پلک ها بیان شده است .

در سال هزار و نه صد و دو ، Charles Nessler ، متخصص مو و مخترع آلمانی روش و ابزار جدید یا تقویت شده ای از تولید ابرو های مصنوعی ، مژه های مصنوعی و … در انگلستان اختراع کرد . او تحت نام های Karl Nessler یا Charles Nestle نیز شناخته می شود . در سال هزار و نه صد و سه او شروع به فروش مژه های مصنوعی در آموزش کاشت مژه کرد . وی این کار را در سالن زیبایی خود در لندن انجام می داد که در خیابان Great Castle قرار داشت . او از اولین سود خود در فروش این محصولات به منظور تامین بودجه ی اختراع بعدی خود استفاده کرد . این اختراع همان دستگاه موج دائمی مو بود که در قسمت آموزش آرایشگری به صورت کامل در مورد آن توضیح دادیم . معمولا یک دستگاه موج دائمی به صورت رایج با نام پرم شناخته می شود که کار آن استفاده از گرما یا مواد شیمیایی برای شکستن و اصلاح پیوند های متقاطع ساختار مو است . این روش نیز ضرر های خاص خود را دارد ولی روش های جدید کمک می کنند که این ضرر ها به حداقل برسند .

در سال هزار و نه صد و یازده یک خانم کانادایی با نام Anna Taylor ، مژه های مصنوعی را در ایالات متحده ی آمریکا ثبت کرد . مژه های کاذب آنا با استفاده از یک شکل هلالی و نواری پارچه ای طراحی شده بود . این نوار پارچه ای ، تکه های بسیار کوچکی از مو داشت که روی آن چسابنده شده بود .

یکی دیگر از مخترعان مژه مصنوعی ، Maksymilian Faktorowicz بود که شهرت فراوانی نیز داشت . او یک معلم آموزش کاشت مژه و تاجر بود که کمپانی Max Factor را تاسیس کرد .

در سال هزار و نه صد و شانزده ، وقتی که داشت فیلم خود را با نام Intolerance به کارگردانی D.W. Griffith می ساخت از بازیگر خانم خود ، Seena Owen درخواست کرد که از مژه هایی استفاده کند که روی گونه ی او کشیده می شد . او با این کار می خواست نشان دهد که چشم های وی از تمام جهان بزرگ تر است ! مژه های مصنوعی که از موی انسان ساخته شده بود به طور مشخص توسط یک سانده ی کلاه گیس محلی بافته شده بود . مژه ها توسط نوعی آدامس به یکدیگر می چسبیدند که در واقع از آن ها برای چسباندن کلاه گیس ها استفاده می شد .

یک روز Owen با چشمانی متورم نشسته بود که تقریبا بسته شده بود . Lillian Gish در کتاب خاطراتش این مورد را نوشته بود .

در دهه ی هزار و نه صد و سی استفاده از مژه های مصنوعی برای خانم های طبقه ی متوسط قابل قبول تر شد . این تغییر از نظر فرهنگی عمدتا به دلیل تاثیر بازیگران فیلم ناشی از استفاده از مژه های مصنوعی روی پرده ی سینما بود . همان طور که در مجله ی Vogue گفته شده است ، مژه های مصنوعی به طور رسمی در مسیر اصلی خود قرار گرفتند و مهر تاییدی بر سخنان چاپ شده در مجله ی Vogue زدند .

در دهه ی هزار و نه صد و شصت مژه های مصنوعی بخش مرکزی آموزش میکاپ شدند . در این دوره میکاپ چشم که به خانم ها چشم هایی بزرگ مثل عروسک می بخشید ، خیلی رایج بود . آن ها این چهره را با استفاده از مژه های مصنوعی و قرار دادن ان ها در بالا و پایین مژه ی چشم های خود انجام می دادند . مدل هایی مثل Twiggy به مشهور شدن این سبک کمک بسیاری کردند و ارتباط زیادی با این سبک داشتند .

در سال هزار و نه صد و شصت و هشت ، در تظاهرات دختر شایسته ی آمریکا که مربوط به حمایت از خانم ها بود ، معترضات به صورت نمادین ، تعدادی از محصولات زنانه را در ” سطل زباله ی آزادی ” ریختند .

آخرین تغییر در : 2020/03/24 - 17:00 | امتیاز :

  شركت تست عضو شورای شركتهای مشاوره و پژوهشی وزارت نیرو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهندسی طراحی و نظارت بر پروژه های ایستگاهها و خطوط فوق توزیع و انتقال و پروژه های تولید و توزیع صنعت برق و صنایع وابسته از سال 1370 آغاز نموده است.

  آدرس:

  شیراز، خیابان تست - کوچه 72 - پلاک 92 - ساختمان لاندا

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com