آموزش شینیون – آموزش شینیون مو – شینیون – شینیون مو

آموزش شینیون برای ایجاد یک نوع سبک معروف برای مو است . کلمه شینیون از عبارت معروف فرانسوی chignon du cou گرفته شده است که به معنی پشت گردن است .

شینیون مو به طور کلی با ثابت نگه داشتن مو در پشت گردن یا پشت سر تشکیل می شود که دارای انواع مختلفی است که در آموزش شینیون به تمامی آن ها اشاره خواهد شد . این سبک ها اکثر اوقات توسط سنجاق سر و گل سر محکم نگه داشته می شود . شینیون مو معمولا در موارد خاصی مثل عروسی و رقص های رسمی مورد استفاده قرار می گیرد اما شینیون که معمولی و پایه ای باشد معمولا در روزمره نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

آموزش شینیون
آموزش شینیون
آموزش شینیون

تاریخچه شینیون و آموزش شینیون

اصلیت شینیون و آموزش شینیون را می توان به یونان باستان نسبت داد ، جایی که خانم های آتنی به صورت رایج از این مدل مو با استفاده سنجاق سر های طلا استفاده می کردند .

مردان آتنی نیز از این مدل استفاده می کردند ولی مو های خود را با استفاده از قلابی که از ملخ طلایی تهیه شده بود می بستند . این سند در کتاب تاریخ جنگ پلوپونسین موجود است که توسط Thucydides نوشته شده است .

شینیون مختص شهر آتن بود . شهر هایی مثل قبرس و اسپارتا نیز سبک های خاص خود را برای مو داشتند . شینیون در چین کهن نیز محبوب بود . در آن زمان خانم هایی که در چین ازدواج کرده بودند مدل مو های کوتاهی داشتند که در پشت سر جمع می کردند .

نویسندگان مرد در دوره ی ویکتوریا مثل Anthony Trollope به تفریحات سرگرم کننده علاقه داشتند . در دهه ی هزار و هشت صد و شصت میلادی در انگلستان مد به پوچی بسیار زیادی رسیده بود .

آموزش شینیون مو به صورت ساده

آیا به دنبال یک ظاهر شیک برای مهمانی بعدی خود در تقویمتان هستید ؟ خب همان طور که می دانیم برای ظاهر ما دو سبک داریم : سبکی برای دختر ها و سبکی برای خانم ها . شینیون سبکی کلاسیک و ساده برای انجام روی موی خانم ها است . از آرایشگر معروف ، Lizzy Weinberg که دوره های آموزش آرایشگری را گذرانده است ، درخواست کردیم که به ما آموزش شینیون را توضیح دهد که چگونه این سبک پیچیده را با یک شانه و شش سنجاق سر پیاده سازی کنیم .

مرحله ی اول آموزش شینیون

برای این کار به یک شانه ی آرایشگری دم دار ( در انواع آموزش شینیون با آن آشنا خواهید شد ) ، دو سنجاق سر بزرگ و چهار سنجاق سر کوچک نیاز دارید تا به نتیجه برسید . در ابتدا ، از شانه استفاده کنید تا فرق سر خود را از وسط باز کنید و مو های خود را در پشت گوش خود به صورت صاف قرار دهید و در پشت گردن خود جمع کنید .

این کار برای مو هایی که چند روز است شسته نشده اند بهترین عملکرد را دارد ، اما اگر از دوش گرفتن صرف نظر نکردید از اسپری خشک Oribe استفاده کنید تا حالت لغزنده ی آن را کم تر کنید . استفاده از این نوع اسپری ها در آموزش آرایشگری به طور کامل به شما آموخته خواهد شد .

آخرین تغییر در : 2020/02/25 - 17:01 | امتیاز :

  شركت تست عضو شورای شركتهای مشاوره و پژوهشی وزارت نیرو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهندسی طراحی و نظارت بر پروژه های ایستگاهها و خطوط فوق توزیع و انتقال و پروژه های تولید و توزیع صنعت برق و صنایع وابسته از سال 1370 آغاز نموده است.

  آدرس:

  شیراز، خیابان تست - کوچه 72 - پلاک 92 - ساختمان لاندا

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com