آموزش کاشت ناخن – آموزش طراحی ناخن – آموزش کاشت و طراحی ناخن

ناخن مصنوعی که با نام های مختلفی یافت می شود در آموزش کاشت و طراحی ناخن مورد استفاده قرار می گیرد . این ناخن روی ناخن های انگشت خودتان قرار می گیرد که از اکسسوری های مد ( لوازم جانبی مد ) محسوب می شود . بعضی از طراحی های ناخن مصنوعی سعی می کنند تا جایی که ممکن است از ظاهر ناخن های واقعی تقلید کنند در حالی که بقیه ی آن ها ممکن است به دلیل این که هنری به نظر برسند ذهن شما را گمراه کنند .

آموزش کاشت و طراحی ناخن
آموزش کاشت و طراحی ناخن
آموزش کاشت و طراحی ناخن

بر عکس خیلی از مانیکور هایی که روی ناخن انجام می شود ، وقتی که کاشت و طراحی ناخن انجام دادید باید از آن ها مراقبت کنید . توصیه می کنیم پس از مراجعه به یک ناخن کار که دوره های حرفه ای آموزش کاشت و طراحی ناخن را گذرانده باشد ، هر دو هفته یک بار نیز برای بررسی ناخن ها به او مراجعه کنید . هر چند ممکن است این ناخن ها تا یک ماه هم دوام داشته باشند . با این وجود ، تطبیق پذیری از نظر شکل ، طراحی و دوام نسبتا زیاد از مزایایی است که کاشت و طراحی ناخن نسبت به مانیکور ها دارد .

  شركت تست عضو شورای شركتهای مشاوره و پژوهشی وزارت نیرو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهندسی طراحی و نظارت بر پروژه های ایستگاهها و خطوط فوق توزیع و انتقال و پروژه های تولید و توزیع صنعت برق و صنایع وابسته از سال 1370 آغاز نموده است.

  آدرس:

  شیراز، خیابان تست - کوچه 72 - پلاک 92 - ساختمان لاندا

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com