02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

اخبار

میکاپ و پاکسازی پوست در سال 2020

پاکسازی پوست

در این مقاله می خواهیم 8 سبکی که قرار است صنعت آموزش آرایشگری را در سال 2020 تغییر دهد ، معرفی کنیم .
بگذارید رک و رو راست صحبت کنیم . صنعت زیبایی هر چه پیش می رویم ، پیشرفت می کند . در هر سال جدیدی که می رسد ، سبک های جدیدی در آموزش میکاپ ، آموزش پاکسازی پوست ، آموزش رنگ و مش و آموزش کاشت ناخن ایجاد می شود تا توجه ما را به خود جلب کند . سال 2020 میلادی با آمدن خود سبک های بسیار زیادی را وارد زیبایی می کند . ما خوشحال هستیم که گزارش دهیم این سبک ها فراگیر تر هستند و نسبت به گذشته تناسب بیشتری با سلایق مردم خواهند داشت . اگر بخواهیم دقیق تر توضیح دهیم ، صنعت زیبایی در حال ایجاد شخصیتی مستقل ، پر معنی و پایدار برای خود است . در حالی که ما چراغ جادو نداریم ولی یکی دو مورد از آن را می دانیم . در زیر سبک های معروفی را که در سال 2020 میلادی انتظار داریم ببینیم ، برای شما لیست کرده ایم .

محصولات تمیز کننده ی گیاهی

مصرف کنندگان همچنان در مورد هزینه هایی که پرداخت می کنند ، حساس خواهند بود و شرکت ها را مجبور می کنند تا راه هایی را برای افزایش پایداری و تولیدات اخلاقی ایجاد کنند . از این جمله در بخش های مواد پاک کننده و بسته بندی مینیمال به طور یکسان برداشت می شود و کمپانی ها به پیدا کردن روش های جدید ادامه می دهند تا باعث کاهش ضایعات ، صرفه جویی در آب و انرژی ، کنترل منابع تمیز کننده و پیدا کردن گزینه های پایدار تر شوند .
برند هایی که هم اکنون روی پایداری تمرکز کرده اند در صدر جدول قرار داده اند . شما می توانید با رفتن به داروخانه ها یا سایت های آنلاین این برند ها را پیدا کنید و در مورد آن ها سوال بپرسید .

میکاپ پر مفهوم

از موقعی که بشر با روش های مختلف میکاپ آشنا شده است و اکنون که ما در سال 2020 میلادی قرار داریم متوجه صحبت هایی می شویم که در مورد ظاهر یک فرد گفته می شود . مردم کاملا آماده اند که خلاقیت بیشتری را به دست آورند و به صورت آزمایشی و غیر قانونی مرز ها را در این زمینه کنار بزنند . ظاهر های غیر متعارف می توانند از ریمل های رنگارنگ شروع شود و به خط چشم های شناور و سایه ی چشم با ثبات پاستلی برسند .
مقداری رنگ های دیگر به میکاپی که همیشه انجام می دهید اضافه کنید . بسیاری از این محصولات را می توانید در فروشگاه های لوازم آرایشی پیدا کنید . تعداد رنگ های موجود در هر پکیج می تواند متفاوت باشد .

محصولات چند کاره و ترکیبی

همان طور ک مصرف کنندگان سرشات شلوغ تر می شود ، به دنبال محصولاتی خواهند گشت که متناسب و مناسب با سبک زندگی آن ها باشد . امسال ، می بینیم که روند کار های متفاوت با یک محصول که ویژگی های ترکیبی دارد افزایش می یابد ولی هم زمان باید منافعی برای پاکسازی پوست نیز داشته باشند .
اگر به دنبال محصولاتی هستید که چندین قابلیت متفاوت برای شما داشته باشند ، بهتر است بر اساس پوست خود تصمیم بگیرید . شما باید همه ی جوانب را در نظر بگیرید . پس بهتر است با متخصصان لیلیوم سرخ تماس بگیرید تا شما را بیشتر راهنمایی کنند .

ظاهری زیبا و لذت بخش

در سال 2020 اگر بخواهیم ظاهر را توضیح دهیم باید به صورت سع بعدی این کار را انجام دهیم . به مروارید ، جواهرات ، گل میخ ها و سنگ های قیمتی فکر کنید که روی پلک ها ، گونه ها ، ناخن ها و موارد دیگر استفاده می شوند . ما استفاده از لوازم آرایشی در سال 2019 میلادی را دیدیم و امسال احتمالا به مسیر اصلی خود باز می گردند .

راه حل های شخصی

امسال ، متوجه خواهیم شد که راه حل شخصی افزایش می یابند . مردم هر راهی که خودشان بخواهند را انجام می دهند ؛ از پاکسازی پوست گرفته تا آرایشگری و تولید عطر . با توجه به این که دیگر محصولاتی که قبلا برای استفاده ی همه نوع افراد تولید میشد ، کم تر از قبل ارائه می شوند ، استفاده کنندگان و برند ها متوجه می شوند که هر کسی متفاوت است ؛ بنابراین محصولاتی که هر کسی نیاز دارد نیز متفاوت است .

زیبایی درونی

مصرف کنندگان به جای این که انفعالی تر شوند ، به آرامی فعال تر می شوند . میکاپ و پاکسازی پوست دیگر فقط اصلاح کننده نیستند . به جای این که فقط محل هایی از بدن که مشکل دارند را پنهان کنند و آن ها را بپوشانند ، می خواهیم از درون این مشکلات را حل کنیم . امسال پاکسازی پوست فقط در مورد چیز هایی که برای صورت و پوست استفاده می کنیم نیست بلکه باید به مواردی مربوط می شود که ما وارد بدن خود می کنیم . ما شاهد گسترش محصولات سلامتی خواهیم بود که به طور موثر سلامتی ما را تقویت می کنند و به عنوان نتیجه باعث سود رسانی به مو ، پوست ، ناخن و خیلی چیز های دیگر می شود .

آبی کلاسیک : رنگ سال 2020

هر سال ، پانتون ، رنگ سال خود را معرفی می کند که روی همه چیز تاثیر می گذارد ؛ از کوچک ترین چیز ها گرفته تا مبلمان منزل ، صنعت طراحی و … . امسال ما آبی کلاسیک را فقط در صنعت مد نمی بینیم بلکه در صنعت میکاپ نیز آن را خواهیم دید . آماده ی دیدن رنگ آبی در خیلی از محصولات باشید ، حتی آن هایی که انتظار ندارید .

پیشرفت فناوری در صنعت زیبایی

در این سال ما پیشرفت هایی از فناوری را خواهیم دید که بیشتر از قبل روی صنعت زیبایی تاثیر می گذارند . برای مثال در سال 2019 ما شاهد پیشرفت آیینه های بلوتوث دار ، انقلاب عینک های LED و سایر موارد بودیم . این فقط شروع کار بود . ما نمی دانیم سال 2020 چه چیزی با خود می آورد اما ما احساس می کنیم این سال از نظر تکنولوژی ، با کیفیت تر خواهد بود .


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.