Warning: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server’s configuration. If you continue to have problems, please try the support forums. (WordPress could not establish a secure connection to WordPress.org. Please contact your server administrator.) in /home/liliumes/public_html/wp-admin/includes/translation-install.php on line 67
آکادمی | لیلیوم سرخ

آموزش آرایشگری
آموزش آرایشگری
آموزش آرایشگری
آموزش آرایشگری
آموزش آرایشگری
آموزش آرایشگری
آموزش آرایشگری

برگزار شد

برگزار شد

برگزار شد

لوازم آموزش میکاپ محصولاتی هستند که برای تقویت یا تغییر شکل صورت ، رایحه یا بافت بدن به کار می روند . خیلی از لوازم آموزش میکاپ برای استفاده روی صورت و بدن در آموزش آرایشگری طراحی شده اند . آن ها به طور کلی مخلوطی از ترکیبات شیمیایی هستند که یا از منابع طبیعی مانند روغن نارگیل به دست می آیند یا به صورت مصنوعی درست می شوند . لوازم آرایشی که برای تقویت چهره ی یک فرد برای صورت او استفاده می شود به عنوان آرایش نیز سناخته می شوند که شامل مواردی مانند رژ لب ، ریمل ، سایه چشم ، کرم پودر ، رژ گونه ، هایلایتر ، برنزر و چندین محصول دیگر است .

شینیون مو به طور کلی با ثابت نگه داشتن مو در پشت گردن یا پشت سر تشکیل می شود که در آموزش آرایشگری دارای انواع مختلفی است که در زیر شاخه ی آموزش شینیون به تمامی آن ها اشاره خواهد شد . این سبک ها اکثر اوقات توسط سنجاق سر و گل سر محکم نگه داشته می شود . شینیون مو معمولا در موارد خاصی مثل عروسی و رقص های رسمی مورد استفاده قرار می گیرد اما شینیون که معمولی و پایه ای باشد معمولا در روزمره نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

آموزش رنگ و مش مو می تواند توسط یک آرایشگر حرفه ای یا در خانه توسط خود شخص انجام گیرد . امروزه در بین زیر شاخه های آموزش آرایشگری ، آموزش رنگ و مش مو در بین مردم بسیار محبوب است که توسط هفتاد و پنج درصد از خانم ها و هجده درصد از آقایان در کپنهاگ انجام می شود . این آمار از تحقیقی که دانشگاه کپنهاگ انجام داد مشخص می شود . رنگ و مش مو در خانه در ایالات متحده ی آمریکا در سال دو هزار و یازده یه یک و نه دهم میلیارد دلار رسید و در سال دو هزار و شانزده به دو و دو دهم میلیارد دلار رسید .

ناخن مصنوعی که با نام های مختلفی در صنعت آموزش آرایشگری یافت می شود در آموزش کاشت و طراحی ناخن مورد استفاده قرار می گیرد . این ناخن روی ناخن های انگشت خودتان قرار می گیرد که از اکسسوری های مد ( لوازم جانبی مد ) محسوب می شود . بعضی از طراحی های ناخن مصنوعی سعی می کنند تا جایی که ممکن است از ظاهر ناخن های واقعی تقلید کنند در حالی که بقیه ی آن ها ممکن است به دلیل این که هنری به نظر برسند ذهن شما را گمراه کنند .

آموزش کاشت مژه شاخه ای از آموزش آرایشگری است که در آن می توان طول ، میزان فری ، پر پشتی و ضخامت مژه های طبیعی را تغییر داد . مژه های مصنوعی می تواند از مواد یا موجودات مختلفی مثل راسو ، ابریشم ، مواد مصنوعی ، موی انسان یا یال اسب تولید شود . اصلی ترین راهی که در آموزش کاشت مژه استفاده می شود استفاده از چسب سیانواکریلات است که از آن برای چسباندن مژه های مصنوعی به مژه های طبیعی استفاده می شود . این مژه ها یک الی دو میلی متر به مژه های شما اضافه می کند .

آموزش پاکسازی پوست یکی از شاخه های آموزش آرایشگری است که نتیجه ی آن محافظت از پوست ، تقویت ظاهر آن و از بین بردن شرایط خاص پوستی است . این کار باعث تغذیه ی پوست شما ، جلوگیری از قرار گرفتن در معرض تابش بیش از حد آفتاب و استفاده ی درست از نرم کننده ها می شود . کار هایی که در آموزش پاکسازی پوست به منظور تقویت ظاهر است شامل استفاده از لوازم آرایشی ، بوتولینوم ( بوتاکس ) ، لایه برداری ، فیلتر ها ، لیزر کردن ، میکرودرمابراسیون ( لایه برداری مکانیکی پوست ) و درمان با رتینول است . 

آکادمی تخصصی لیلیوم سرخ

ما با برترین اساتید در زمینه میکاپ و مو کار می کنیم ! برای مشاوره تماس بگیرید .

جدیدترین دوره ها را از طریق ایمیل دریافت کنید!

  شركت تست عضو شورای شركتهای مشاوره و پژوهشی وزارت نیرو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهندسی طراحی و نظارت بر پروژه های ایستگاهها و خطوط فوق توزیع و انتقال و پروژه های تولید و توزیع صنعت برق و صنایع وابسته از سال 1370 آغاز نموده است.

  آدرس:

  شیراز، خیابان تست - کوچه 72 - پلاک 92 - ساختمان لاندا

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com