02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری آکادمی

آرایشگری- بایدها و نبایدها

احتمالا شما به آرایشگری فکر می‌کنید چون این شغل را جالب و هیجان‌انگیز می‌بینید. انتخاب خوبیست! پس قدم بعدی چیست؟ به چه دانشی برای آرایشگر حرفه‌ای شدن نیاز داریم؟ آیا کلاس‌های آموزش آرایشگری کافی هستند؟ چطور وارد این حرفه شویم تا بتوانیم آرایشگری حرفه‌ای شویم؟ این که هیچ راه مستقیم و مشخصی به کار در رشته هنر آرایشگری وجود ندارد لزوم این قضیه را می‌رساند که شما باید لازمه و شرایط آرایشگری در هر سالنی را از آن‌ها بپرسید و طبق آن جلو بروید. اگر قصد مهاجرت هم داشته باشید که دیگر کلا همه چیز فرق خواهد کرد و معیارها کاملا متفاوت خواهند شد پس به این موارد توجه داشته باشید.
با توجه به کاری که دقیقا دوست دارید هنگامی که حرفه‌ای شدید انجام دهید، می‌توانید تا حدی تعیین کنید کدام یکی از چندین راه شغلی مناسب شماست. بدانید که فرقی نمی‌کند که شما کدام مسیر شغلی را انتخاب کنید چون برای هر کدام تعدادی باید و نباید هست که حتما باید دنبال کنید تا مردم شما را واقعا به عنوان آرایشگری حرفه‌ای و با مهارت ببینند.

توصیه کلی

شما باید به صورت جدی هر شغلی را که دریافت می‌کنید در ابتدای فعابیتتان در نظر بگیرید حتی اگر این شغل ایده‌آل شما نباشد. بسیار احتمالش قویست که شما چیزی ارزشمند در هر شغلی که می‌پذیرید یاد بگیرید. به ارتباطات احتمالی که می‌توانید شکل دهید فکر کنید. شما باید همیشه به تشکیل شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی فکر کنید چون این کار شما را سریع‌تر به مراحل حرفه‌ای‌تر هنر آرایشگری هدایت خواهد کرد. چون قرار است اسم شما مستقیما به تجارتتان گره بخورد، ضروریست که مطمئن باشید روی هر فردی که در حرفه شما با او رو به رو می‌شوید تاثیر مثبتی بگذارید.

بایدها و نبایدها

باید تکالیفتان را انجام دهید. کلاس‌های آموزش آرایشگری بسیاری هستند که موقعیت‌های تحصیلی مناسبی برای هنرمندان آرایشگری احتمالی ارائه می‌کنند. انتخاب مسیر مناسب و هدف شغلی به شما کمک می‌کند که فرصت‌ها و موقعیت‌های مناسب را در این محیط پیدا کنید.
نباید از محصولات زیبایی کم کیفیت استفاده کنید. محصولات زیبایی که شما برای استفاده انتخاب می‌کنید مستقیما شما را به عنوان یک هنرمند آرایشگری به تصویر می‌کشند. اگر از محصولات بی کیفی استفاده کنید، دیگر شغل‌های با کیفیت مناسب برای آرایشگری حرفه‌ای پیدا نخواهید کرد.
باید ترندهای آرایشگری را بشناسید! واجب است که شما نسبت به تکنیک‌های جدید آرایشگری آشنایی داشته باشید تا مشتری‌های خود را راضی نگه دارید.
نباید تا لحظه آخر صبر کنید تا برای کاری جدید آماده‌سازی کنید. بدترین کار از دید مشتری این است که با آرایشگری رو به رو شود که هنگام اولین دیدارشان آماده برای انجام کارش نباشد!


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.