02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری آکادمی رنگ و مش

نکاتی که برای رنگ کردن مو در خانه باید به یاد داشته باشید

رنگ کردن مو

در این مقاله ما قصد داریم برای شما ترفند هایی برای آموزش آرایشگری و زیبایی بیشتر شما بیان کنیم و لوازم مورد نیاز را نیز در آن ذکر کرده ایم .
اگر شما به جای رنگ کردن موهای سرتان در خانه ، تمایل داشتید که خود موهای سرتان را تراشیده بودید ،ما شما را درک می کردیم . رنگ کردن موی سر هم وقت شما را میگیرد و هم برای شما هزینه بر خواهد بود علاوه بر آن سالن های زیبایی نیز هزینه ی زیادی را در پی دارند.
نکات کلیدی: مطمئن شوید که احساس راحتی میکنید بدین معنا که از ملزوماتی استفاده نمایید که کار را برای شما راحت تر کنند ، و از نظر زمانی تحت فشار قرار نداشته باشید.
ما برای شما ترفندهایی را فراهم کرده ایم که بتوانید همان بازده سالن را داشته باشید.

۱) به مدل های داخل فضا های مجازی اعتماد نکنید.

به جد خانومی که به دوربین خیره شده و لبخند میزند زیبا خواهد بود اما رنگ موی او فانتزی است.
همیشه رنگی که به موی خود میبینم نسبت به رنگ موی مدل ها روشن تر میشود . اما چرا؟
زیرا محصولاتی که شما داخل خانه ی خود برای رنگ کردن مو استفاده میکنید بسیار قوی تر از محصولاتی است که در سالن ها استفاده میشوند(اشاره به اکسیدان مورد مصرفی) به همین دلیل این امر باعث میشود که رنگی مشاهده میکنید روشن تر از چیزی باشد که داخل تلویزیون مشاهده میکنید.
مهمترین بخش این است که شما بتوانید تخمین بزنید که رنگ نهایی به چه شکل خواهد بود که این امر نیز به شما انواع سایه از رنگ مورد نظرتان را میدهد.

۲)دانستن آنکه چه زمانی رنگ روشنتر و چه زمانی تیره تر میشود

روند کار به این صورت است: برای رنگ دائمی رنگی را انتخاب کنید که نسبت به رنگ مورد نظرتان تیره تر باشد به دلیل قدرت اکسیدان.
در رنگ های موقت موها این اشتباه است که شما به دنبال همان رنگ روشنی باشید که در رنگ های دائمی خواستار آن بودید زیرا این در فرمول رنگ های موقت است که نمیتوانند رنگ مورد نظر را ارائه دهند بدین معنا که هر چقدر رنگ روی سر شما بماند تیره و تیره تر خواهد شد پس بهتر است که با دقت بیشتر به دنبال رنگ روشنتری بگردید .

۳) دو بسته را خریداری نمایید

اگر موهای شما تا شانه هایتان است یا بیشتر از آن و موهای ضخیمی نیز دارید از دو بسته استفاده کنید تا مطمئن شوید که رنگ تمام موی شما را پوشش میدهد، فقط مطمئن شوید که رنگ های هر دو بسته را داخل کاسه ای شیشه ای و یا پلاستیکی مخلوط کنید زیرا اگر ظرفتان فلزی باشد باعث اکسیده شدن شده و رنگ شما را عوض کرده و خراب میکند.


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.