02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری آکادمی میکاپ

میکاپ های چشم مخصوص هالووین

جشن هالووین چند سالیست که در کشور ما هم مرسوم است و بد نیست که اگر شما در یکی از این جشن‌ها خواستید شرکت کنید بدانید چطور ظاهر مناسبی داشته باشید. چه تصمیم داشته باشید در هالووین ترسناک به نظر برسید و چه زیبا، ظاهر شما حتما شامل آرایش مخصوصی برای چشمتان می‌باشد- جایی که پنجره‌ایست به روحتان. با تغییرات کوچکی در چشم می‌توانید یک غول یا یک عروسک ترسناک، یک خون آشام یا پری یا هر چیز دیگری شوید. این پست با هدف آموزش آرایشگری به شما کمک می‌کند که روش‌های آرایش چشم هالووینی را بشناسید و یاد بگیرید چطور روی صورتتان استفاده کنید.

چشم‌های ترسناک عروسکی

رنگ صورت سفید را در دایره‌ای از زیر ابرویتان شروع کنید تا یک سانتی متر زیر چشمتان. سپس خط چشم هم بکشید. مردمک چشم هم در جایی در این دایره، ترجیحا نزدیک به لبه اضافه کنید و در واقع یک نقطه سیاه کوچک به جای مردمک بکشید. سپس مژه اضافه کنید. این کار را ابتدا به این صورت انجام دهید که بالا و زیر هر دایره یک مژه بلند، اغراق شده کارتونی بکشید. زمانی که چشمانتان را می‌بندید، باعث می‌شود این طور به نظر برسد که چشمهای بسیار بزرگی دارید و مدلش شبیه به فیلم‌های تیم برتون و شخصیتهایش خواهد شد. سپس با اضافه کردن کرم پودر روشن‌تر نسبت به چیزی که همیشه استفاده می‌کنید ظاهر خود را به پایان برسانید تا رنگ پریده و روح مانند شوید. همچنین کرم پودر را به لب و ابروهایتان هم بزنید تا با بقیه صورتتان هم خوب ترکیب شوند. اگر دوست داشتید می‌توانید قلب قرمزی وسط لبتان با رژ قرمز روشن بکشید- چیزی مثل ملکه دل در آلیس در سرزمین عجایب در ذهنتان باشد.

چشم‌های گودرفته جادوگری

چشم‌هایتان را دودی آرایش کنید.

بیرون پلک‌هایتان را با سایه تیره بنفشی که تقریبا سیاه است بکشید. خط را درست کنار خط پلکتان کشیده و به بیرون پلکتان وصل کنید. از رنگ طلایی در وسطش استفاده کنید که چشم‌هایتان حتی بیشتر از حدقه بیرون به نظر برسد. پایین و بالای پلک‌هایتان را با خط چشم سیاه بکشید. برای ظاهری ترسناک‌تر و هالویینی‌تر می‌توانید از خط چشم قرمز هم استفاده کنید.
چشم‌های زیبای پری
ابتدا رنگ پایه‌ای را به چشمتان بزنید و این باید در قالب سایه چشم سیاهی باشد که پشت پلکهایتان می‌زنید. این رنگ را به زیر چشمتان هم بسط دهید. سایه چشم اصلی را بزنید. از رنگی جیغ و در طیف بنفش استفاده کنید. این سایه را درست بالای سایه سیاهتان بزنید. نگران این نباشید که سیاهی چشمتان کم شود. در نهایت این دو رنگ را طوری باید محو کرد که بنفش قالب باشد.
امیدواریم از آموزش آرایشگری این هفته لذت برده باشید و جشن خوب و زیبایی داشته باشید.


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.