02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری آکادمی میکاپ

چه کاری کنیم تا آرایش بی‌نقصی داشته باشیم؟

خبر خوبی که برایتان داریم آن است برای داشتن آرایشی بی نقص لازم نیست لوازم آرایشی گران قیمتی داشته باشید. برای این که به ابزارها و لوازمی که دارید تسلط داشته باشید و بتوانید به بهترین شکل از آن ها استفاده کنید، لازم است که تا حدود از آموزش آرایشگری بهره‌ مند شوید و مهارت‌های آرایشگری را بیاموزید. برای داشتن آرایش بی نقص باید یاد بگیرید که چگونه پوست خود را سالم نگه دارید، دقیقا از چه محصولاتی استفاده کنید و چطور زیرسازی مناسبی برای آرایش روی پوستتان ایجاد کنید. به علاوه، یادگیری تکنیک های خاص آرایشگری نیز لازم است.

آماده سازی پوست

اولین گام در جهت داشتن آرایش بی نقص استفاده از پرایمر مناسب می باشد. پرایمر روی پوست شما سطحی صاف ایجاد میکند، منافذ پوستتان را یک دست می کند، و باعث میشود که لوازم آرایش بهتر جذب پوستتان بشوند و مدت زمان بیشتری دوام داشته باشند. ترجیحا به دنبال پرایمری باشید که بی رنگ باشد و با نوع پوستتان سازگاری داشته باشد. برای زدن پرایمر به صورتتان مقداری مناسب از محصول را به پشت دستتان بزنید، دو انگشتتان را آغشته به پرایمر کنید، و سپس با حرکات دورانی پرایمر را جذب پوست خود کنید.
برای این که اجرای صورتتان خوش فرم باشند و زیر لایه‌ای از کرم پودر شکل خود را از دست ندهند، پیش از استفاده از کرم پودر از هایلایت و کانتور مایع استفاده کنید. به این صورت آرایشتان حالتی طبیعی به خود میگیرد و صورتتان بیش از حد مات نمیشود. هایلاتر را با یک براش کوچک روی گونه‌ها، بین دو ابرو و بالای لبتان بزنید. برای پخش کردن برونزر از یک براش زاویه دار استفاده کنید. برونزر را روی دو طرف بینی، زیر خط موهایتان و پایین گونه‌هایتان پخش کنید. بیش از حد از کرم پودر استفاده نکنید؛ کرم پودر بایستی لایه نازکی روی پوستتان ایجاد کند و به رنگ و رویتان بهبود بخشد. رنگ کرم پودر باید با گردن شما تطابق داشته باشد؛ در غیر این صورت امکان ندارد که ظاهرش طبیعی جلوه کند. بهترین روش برای پخش کردن کرم پودر استفاده از براش مناسب است. پخش کرم‌ پودر را از مرکز صورت خود شروع کنید و با ضربات آرام کرم را جذب پوست خود کنید. برای این که آرایشتان کاملا طبیعی به نظر برسد، پس از استفاده از براش، با یک اسفنج آرایش مرطوب برای بار دوم کرم پودر خود را پخش کنید. اسفنج را به آرامی روی پوستتان فشار دهید تا کرم پودر بهتر جذب شده و مقدار اضافیش جذب اسفنج شود.


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.