02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری آکادمی میکاپ

چگونه میکاپ عروس انجام دهیم؟

روز عروسی روز بسیار مهمی است و ممکن است در مورد ظاهرمان در آن روز همیشه بهترین تصورات را داشته باشیم. وقتی این زمان فرا می‌رسد باید آماده بود و یک سری کارها را انجام داد. یکی از این موارد انتخاب آرایشی مناسب برای روز عروسی می‌باشد. پس وقتی فردی که عروس است و خود را برای آرایش به دستان شما می‌سپارد، این فرصتی است که بسیار مهم است و نباید آن را هدر دهید و گرنه قسمت مهمی از روز خاص برای یک نفر را می‌توانید خراب کنید. اما از طرفی دیگر، این یکی از بهترین تجربه‌ها در زمینه آرایشگری می‌باشد و گاهی حتی ملاک آرایشگری خوب بودن، نشان دادن عروس‌هاییست که شما روی آرایششان کار کرده‌اید و هر چه تعداد این افراد بیشتر و آرایش‌هایشان متفاوت‌تر بسته به صورت و رنگ پوستشان باشد، به نفع شما تمام خواهد شد پس این فرصت را از دست ندهید و از همین الان برای یادگیری آرایش عروس با این مقاله اقدام کنید.
طبیعتا آرایشی که روی صورت عروس قرار است انجام دهید بسته به انتخاب خود شخص می‌باشد و شما تنها می‌توانید تعدادی پیشنهاد بدهید. پس یادتان باشد که تنها اساس آرایش عروس است که یکسان می‌باشد و سایر ویژگی‌ها اولویت فرد است و شما نمی‌توانید سلیقه‌ای خاص را تحمیل کنید. ضمن این که این تنوع برای رزومه شما هم بهتر است.

در کلاس آموزش آرایشگری حتما شرکت کنید

در این کلاس شما موارد ابتدایی را اول می‌آموزید و پس از چند مرحله به یادگیری آرایش عروس نیز می‌پردازید. موارد اصلی که در این کلاس به صورت مفصل توضیح داده می‌شود به صورت زیر می‌باشد:

آماده سازی پوست

اولین مرحله شستن خوب صورت و استفاده از مرطوب کننده سبک می‌باشد. اگر مشتری روتین پوستی خاصی دارد الان زمان تغییر آن نیست چون روز عروسی مطلوب نیست که پوست او به ماده خاصی آلرژی نشان دهد.

به رنگ پوستی مشتری اجازه دهید که در انتخاب رنگ آرایش به شما کمک کند

زمان استفاده از رنگ‌های متفاوت، یکی از اصلی‌ترین عواملی که باید بررسی کنید، رنگ پوست است و این تعیین می‌کند پالت رنگی شما به چه صورتی بهترین حالت خود خواهد بود.

قبل از هر آرایشی از پرایمر استفاده کنید

این کار به ماندگاری آرایش کمک خواهد کرد و خطوط و منافذ پوست را بهتر می‌پوشاند.
یادتان نرود که برخلاف تصور خیلی‌ها کرم پودر باید قبل از کانسیلر استفاده شود!
در آموزش آرایشگری علاوه بر این نکات ابتدایی برای آرایش عروس طبق خواسته‌اش نکات بسیار مهمی یاد می‌گیرید که بعدا در هر آرایش ساده‌ای هم می‌توانید روی مشتری‌هایتان اعمال کنید. یادتان نرود که اولویت شما انتخاب مشتریست و اصول پایه‌ای این مقاله در هر صورت باید رعایت شوند.


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.