02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

یکی از سوال‌های رایج آموزش آرایشگری در رابطه با آرایش کردن خود، نحوه آرایش کردن در صورت عینکی بودن می‌باشد. تا به حال شده به این فکر کنید که چجوری اگر عینک دارید جوری آرایش کنید که با عینکتان ست باشد؟ یا شده عینکی که به چشم می‌زنید باعث گم شدن چشم‌هایتان پشت عینکتان شود و در نتیجه بخواهید تمرکزتان روی پررنگ کردن چشمانتان باشد تا دیده شود؟ با استفاده از خط چشم، ریمل و رنگ رژ لبی که جلب توجه به لبتان بکند می‌توانید ظاهرتان را هنگام داشتن عینک بهتر جلوه بدهید.

استفاده از آرایش پایه

با آینه کار کنید.

اگر دید دوربینتان به اندازه‌ای ضعیف است که با دیدن آینه هنگام داشتن عینک بر صورت مشکل دارید، آینه آرایشی پیدا کنید که بخشی ذره‌بینی دارد که به شما می‌تواند در دیدتان کمکتان کند. بسیاری از آینه‌های آرایش چرخنده دو سمت دارند، یکی آینه معمولی و دیگری آینه‌ای با لنز بزرگ کننده.

مقداری کانسیلر زیر چشم‌هایتان با استفاده از قلم‌مو بزنید.

این کار به شما کمک می‌کند که دایره‌های تاریک زیر چشم‌هایتان را بپوشانید و زیر چشم‌هایتان را روشن کنید. به آرامی قلم‌مو را به زیر چشمتان با استفاده از برس یا انگشت انگشترتان بزنید. به سمت پایین این آرایش را به شکل عدد 7 فارسی محو کنید. حتما از کانسیلری با پایه زرد رنگ برای زیر چشم استفاده کنید. این کار باعث جلوگیری از دیده شدن رنگ‌هایی مثل آبی یا خاکستری شده و بیشتر آن‌ها را پنهان می‌کند.

از کرم‌پودر مایع با استفاده از اسفنج یا برس استفاده کنید.

شما می‌توانید کرم‌پودر را به کل صورتتان بزنید یا تنها نقاط دارای اشکال مثل بینی یا گونه. حتما به خوبی محو کنید.

کرم پودر و کانسیلرتان را با مقداری پودر تنظیم کنید.

به نقاط زیر چشم دقت داشته باشید و همچنین دائما حواستان به منطقه تی صورتتان باشد (بینی، پیشانی، چانه و گونه‌ها). این کار به تنظیم آرایش کمک کرده و از خراب شدن و ماسیدن در طول روز جلوگیری می‌کند. پودر بیشتری در بالای بینی جای قرار گرفتن عینک بزنید چون عرق صورت بیشتر دراین نقطه جمع می‌شود. اگر پودر بیشتر به شما کمک نکرد، یکی از نکاتی که در آموزش آرایشگری بسیار به آن اشاره می‌شود، کاهش میزان آرایش در آن نقطه است که باعث می‌شود ماسیدن آرایشتان کمتر به چشم بخورد.

برای ظاهری بهتر از تیره کننده استفاده کنید.

با استفاده از برسی بزرگ و پرمو، مقداری تیره کننده به بینی، پیشانی، چانه و بالای گونه‌هایتان بزنید.


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.