02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری آکادمی تتو و پاکسازی

چسباندن مژه مصنوعی زیر پنج دقیقه

آیا هر روز از مژه مصنوعی استفاده میکنید؟ مژه مصنوعی به مژه های شما عمق خاصی میبخشد، و استفاده از آن میتواند اعتیادآور باشد! به علاوه این که با احتساب تاثیری که روی صورتتان میگذارد، مدت زمان لازم برای چسباندن آن بسیار ناچیزی است.  البته به شرط این آموزش های آرایشگری درست را دیده باشید و بدانید باید دقیقا چکار کنید! در این مقاله به توصیه های آرایشگران حرفه ای در این زمینه میپردازیم. با دنبال کردن و تمرین این دستورالعمل میتوانید مژه های مصنوعی خود را در ظرف چند دقیقه بچسبانید و در طول روز نیز مشکل جدا شدن آن ها را تجربه نکنید.

گام اول آن است که مژه های مصنوعیتان را آماده کنید.

قبل از چسب زدن، مژه مصنوعی را در مقابل پلک خود نگه دارید و با توجه به اندازه خط مژتان، انتهای مژه مصنوعی را کوتاه کنید. اگر این کار را انجام ندهید، ظاهر مژه مصنوعی عادی نخواهد بود. بسیاری از آرایشگران حرفه ای مژه های مصنوعی خود را، برای نگهداری، به دور اجسامی مثل بسته لوله ای شکل ریمل میپیچند. این کار باعث میشود که مژه مصنوعی شکل و فرمی مناسب و طبیعی بگیرد و گوشه های آن در طول روز از پلکتان جدا نشود.
بهترین روش برای زدن چسب روی مژه های، استفاده از چسب هایی است که براش اپلیکاتور داشته باشند. با استفاده از براش کنترل مقدار چسبی که استفاده میکنید بسیار آسان تر است. چسب را در لایه ای نازک در طول مژه مصنوعی پخش کنید و در دو انتهای مژه از مقدار بیشتری از چسب استفاده کنید.

در گام سوم، باید مژه های مصنوعی را روی خط مژه های خود بچسبانید.

پس از زدن چسب، 30 ثانیه صبر کنید تا چسب خشک شود. بعد از آن، با استفاده از موچین مژه ها را بردارید، گوشه های شان را تنظیم بکنید و روی خط مژه تان قرار دهید، و 5 الی 7 ثانیه صبر کنید.

یک دقیقه صبر کنید تا چسب کاملا خشک شود.

پس از آن از فر مژه و ریمل استفاده کنید تا مژه های طبیعیتان و مژه های مصنوعی باهم کاملا در یک ردیف قرار بگیرند. البته در صورتی که از مژهای مصنوعی گران قیمت استفاده میکنید که از جنس موی طبیعی هستند، روی خود مژه های مصنوعی ریمل نزنید و پیش از چسباندن مژه های مصنوعی از فرمژه و ریمل استفاده کنید. استفاده از خط چشم پیش از چسباندن مژه ممکن است باعث بهم خوردن خط چشمتان بشود؛ پس خط چشم را بعد از چسباندن مژه بکشید.


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.