02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری آکادمی میکاپ

چه کار کنیم که آرایش بی نقصی داشته باشیم؟(قسمت دو)

گریم و میکاپ

از کانسلیر برای پوشاندن عیوب صورت استفاده کنید. پس از آن که از کرم پودر استفاده کردید، سراغ کانسیلر بروید تا لکه ها و عیوب صورتتان را بپوشانید. هنگام استفاده از کانسیلر روی نقاط تیره پوستتان، تیرگی زیر چشم ها، جوش و سایر عنواع لکه ها تمرکز کنید. از نکات آموزش آرایشگری در پوشاندن تیرگی زیر چشم آن است که بتوانید در ابعاد مناسب کانسیلر را به شکل یک مثلث برعکس زیر چشمتان به طوری پخش کنید که کاملا یکدست بشود و زیر چشمتان را بیش از حد سفید نکنید.
با استفاده از پودر آرایشتان را ثابت کنید. پودر بی رنگ آرایشگری چربی پوستتان را کاهش میدهد، آرایشتان را تثبیت میکند و ماندگاری آرایش را بالا میبرد. بیشتر از یک لایه نازک روی پوستتان پودر نزنید؛ در غیر این صورت آرایشتان حالتی غیرطبیعی پیدا کرده، و به اصطلاح “میماسد”. برای استفاده از پودر، یک اسفنج آرایشگری تمیز را مرطوب کرده و سپس اسفنج را داخل پودر فرو ببرید. اسفنج را با ضربات آرام روی سراسر صورتتان فشار دهید تا پودر به خوبی وارد منافذ پوستتان شود.
با استفاده از رژگونه کمی رنگ و رو به صورتتان ببخشید. هدف استفاده از رژگونه آن است که به صورتتان رنگ و حالتی طبیعی تر داده شود. با این حال، اغلب میبینیم که افراد با استفاده بیش از حد از رژگونه آرایششان را خراب میکنند. با استفاده از مبانی پایه آموزش آرایشگری می توان از این اتفاق جلوگیری کرد. برای استفاده از رژگونه باید از یک براش زاویه دار استفاده کنید. براش را یک یا دو بار در رژگونه بزنید. سپس، با استفاده از چند ضربه مقدار اضافه رژگونه را از سر براش خارج کنید. براش را به صورتی در دستتان نگه دارید که قسمت گردتر آن به سمت چشمتان باشد و آن را روی برجسته ترین بخش گونه خود به آرامی با حرکتی دورانی تکان دهید. در نهایت، با همان زاویه براش را به صمت شقیقه خود برده تا رنگ پوستتان یک دست و طبیعی شود. رژگونه باید جوری پخش شود که مرز رنگش اصلا مشخص نباشد.
نکته کلیدی در استفاده از رژلب آن است که لب هایتان دچار خشکی نباشند. برای همین، همیشه باید پس از شستن صورتتان از بالم لب مرطوب کننده استفاده کنید. پس از آم که رژلب میزنید، باید از خط لب مناسبی استفاده کنید تا به نتیجه بی عیب و نقصی برسید. بیش از حد روی قسمت مرکزی بالای لبتان تمرکز نکنید و خط لب را تا قسمت انتهای لبتان پیش ببرید.


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.