02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری میکاپ

میکاپ برجسته برای فصل پاییز ( قسمت هشت )

پس از مراحلی که در این آموزش آرایشگری طی کردیم قطعا شما می خواهید که مقداری اطراف لب خود را تمیز کنید یا کار دیگری با آن انجام دهید . این ها کار هایی نیستند که بتوان گفت شما به طور کامل نتیجه ی مورد نظر را از آن دریافت خواهید کرد .
بنابراین من می خواهم از فاندیشن استفاده کنم . مقداری از آن را بر می دارم و برای این کار باید از یک برس مصنوعی استفاده کنم .
در نهایت این همان ظاهری است که همه ی ما انتظار آن را می کشیدیم ؛ بدون این که از مژه استفاده کنیم . همان طور که مشاهده می کنید این ظاهر خیلی طبیعی به نظر می رسد و کاملا برای فصل پاییز برجسته است . این آموزش میکاپ به هیچ وجه سخت نیست ؛ زیرا همه ی کاری که شما باید انجام دهید این است که یک لب تیره داشته باشید و سایر موارد روی چشم ها باید خیلی روشن و طبیعی باشد .
اما اگر می خواهید این آموزش آرایشگری را به سمتی سوق دهید که مسحور کننده تر به نظر برسد ، می توانیم از مژه های مصنوعی استفاده کنیم ؛ زیرا این مژه ها باعث می شود حجم مژه های خود شما افزایش پیدا کند و جذابیت چهره ی شما را نیز تشدید خواهد کرد و زرق و برق بیشتری به آن اضافه خواهد کرد .

[aparat id=’0CaDL’]

من می خواهم در این بخش به شما آموزش دهم که چگونه از آن استفاده کنید . برای مژه های مصنوعی از محصولات Tarte استفاده می کنم . گاهی اوقات می گویند که این محصولات ، انسان را شبیه الهه می کند !
برای این کار من در ابتدا به سمت پایین نگاه می کنم ، موچین را در دستانم می گیرم و در نزدیکی خط مژه های خود نگه می دارم .
سپس شما باید با دقت و کمی دعا 🙂 کار خود را شروع کنید و مژه های مصنوعی را به مژه های طبیعی خود اضافه کنید .
کاری که در نهایت می خواهم انجام دهم این است که از یک خط چشم مایع و نوک تیز Urban Decay در گوشه های داخلی استفاده کنم تا یک هایلایت و سایه ی زیبا و براق ایجاد کنم .
بنابراین به طور کاملا مشخص راه استفاده از این مژه ها را برای شما شرح دادیم . استفاده از مژه ها الزامی نیست و بستگی به سلیقه ی شخصی شما دارد .
اما واقعیت این است که بدون استفاده از مژه ی مصنوعی و خط چشم ، ظاهری ایجاد می کنید که انگار هیچ تلاشی برای آن نکرده اید و فقط یک میکاپ پاییز طبیعی و روشن در این آموزش آرایشگری اعمال کرده اید .


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.