02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری میکاپ

میکاپ برجسته برای فصل پاییز

میکاپ برجسته

Sona Gasparian ، برای نماش چگونگی استفاده از رژ لب تیره در آموزش آرایشگری اطلاعاتی را در اختیار ما گذاشته است که می خواهیم با شما هماراهان همیشگی لیلیوم سرخ در میان بگذاریم .
وقتی که دارید روی لب بالایی خود کار می کنید ، سر خود را به سمت پایین خم کنید . با این کار شما می توانید نقاطی را که از دست داده اید ، راحت تر پیدا کنید .
به طور بر عکس باید این کار را برای لب پایینی در این آموزش آرایشگری انجام دهید ( یعنی سر خود را به بالا بگیرید ) .
وقتی کار به پایان رسید ، سونا یک ظاهر عالی در این آموزش میکاپ برای خود ایجاد کرده است که متناسب با هوای سرد است .
خب به سراغ صحبت های ایشان می رویم تا این آموزش آرایشگری را دنبال کنیم .

[aparat id=’2Uwac’]

خب دوستان به این آموزش خوش آمدید  شما در نهایت قرار است ظاهری مطابق ویدئو داشته باشید و من فکر می کنم این ظاهر بسیار نو و طبیعی است که برای فصل پاییز مناسب است ؛ زیرا نیاز نیست من کار خاصی روی چشم های خودم انجام دهم . پس در واقع این آموزش آرایشگری کاملا ساده است و فقط کمی نیاز دارد که روی پلک های خود کار کنید .
البته این کار نیز اختیاری است و نیاز نیست که حتما این کار را انجام دهید . این روند را خودتان تا انتهای این سری از آموزش ها متوجه خواهید شد .
اما در واقع من خواستم که این سبک از آموزش میکاپ کمی در قسمت لب ها برجسته تر باشد و قسمت های مربوط به چشم ساده و طبیعی جلوه کند .
در هر صورت امیدوارم که از این آموزش آرایشگری لذت ببرید . اجازه دهید شروع کنیم .
در حال حاضر من از مرطوب کننده و پرایمر روی صورت خود استفاده کردم ؛ زیرا شما در فصل پاییز به طور مشخص نیاز دارید که پوستتان زیبا باشد و به خوبی آبرسانی شود .
من به شخصه دوست دارم از محصولات آبرسان پرایمر بیشتر استفاده کنم . از فاندیشن نیز در این آموزش میکاپ استفاده می کنم . من از فاندیشنی که خودم ترجیح می دهم استفاده می کنم ، شما نیز می توانید از آن استفاده کنید ولی معمولا هر کسی از فاندیشن مورد علاقه ی خود استفاده می کند .
علاوه بر این آن ها ، شما به یک اسفنج آرایشی نیاز دارید و می توانم یک سایه ی زیبای 360 برای خودم ایجاد کنم . می توانم از یک رنگ تیره تر استفاده کنم ، اما چون می خواهم رنگ پوست خود را برنز کنم ، فکر می کنم همین مورد مناسب باشد .


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.