02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

میکاپ Rosie Huntington-Whiteley

وقتی که یک متخصص آموزش میکاپ ویدئویی را منتشر می کند که در آن دارد روی صورت یک سوپر استار کار می کند ، احساس می کنیم وارد راز بزرگی از زندگی او شده ایم ؛ حتی اگر میلیون ها انسان دیگر آن ویدئو را مشاهده کنند ) .
بنا بر همین دلیل ، ما صبر می کنیم ، دوباره بررسی می کنیم ، نکاتی را یادداشت می کنیم و این ظاهر را برای خودمان اعمال می کنیم و با دعا و استرس ، خدا را قسم می دهیم که حداقل به اندازه ی نصف آن آموزش آرایشگری نتیجه بگیریم .
برای مثال ، در نظر داشته باشید آموزشی که می خواهیم برای شما ارائه دهیم توسط Lisa Eldridge افسانه ای تهیه شده است . در این آموزش آرایشگری روی صورت مدل معروف ، Rosie Huntington-Whiteley ، کار می شود .
رزی به ما اجازه داده است که راز بزرگ وی را در این آموزش میکاپ متوجه شویم : او اکثر اوقات فقط از خط لب روی لب بالایی خود قبل از اعمال رژ لب استفاده می کند . خیلی آرام لبه ها را از بین می برد .
به عنوان یک متخصص آموزش میکاپ ، وقتی که شما دارید عملیات میکاپ را روی کسی انجام می دهید ، دارید عملی را انجام می دهید که ظاهر وی را تقویت کنید . این کار باعث سرگرمی شما می شود که در نهایت از طریق آن به هدیه یا نتیجه ی مورد نظر خود می رسید .

[aparat id=’XAY0Q’]

من خیلی هیجان دارم که بگویم قرار است روی صورت مدل معروف ، رزی کار کنم که به خانه ی Eldridge آمده است . می خواهیم یک ظاهر طبیعی که همه روزه می توانید از آن استفاده کنید روی صورت وی ایجاد کنیم .
رزی تعدادی از محصولات آرایشی که استفاده می کند را با خودش آورده است که از آن ها استفاده کنیم . خیلی هیجان دارم که این محصولات را ببینم . پس بیایید شروع کنیم !
خب رزی من می خواهم از کرم درخشان کننده ی تو در ابتدای کار استفاده کنم . این کرم مثل یک پرایمر در این آموزش آرایشگری عمل خواهد کرد ؛ اما در کنار این قابلیت ، درخشندگی قابل توجهی به پوست شما اضافه می کند و باعث مرطوب شدن آن می شود . آیا از مرطوب کننده به عنوان لایه ی زیری استفاده می کنی ؟ هر چند وقت یک بار این کار را انجام می دهی ؟

من فکر می کنم معمولا از مرطوب کننده یا کرم ضد آفتاب به عنوان لایه ی زیری استفاده می کنم ؛ زیرا همیشه می خواهم که از تابش بیش از حد نور خورشید به صورتم جلوگیری کنم . پس از این محصول زیر فاندیشن خود یا بالای آن استفاده می کنم . این کار باعث سلامتی طبیعی پوست می شود و درخشش خاصی به آن اضافه می کند که ما همیشه مشتاق آن هستیم .


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.