02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

خدمات ما

خدمات مشاوره ای ما بر مهمترین مسائل و فرصتهای مشتریان ما متمرکز است: استراتژی ، بازاریابی ، سازمان ، عملیات ، فناوری برای پشتیبانی از تحول دیجیتال شما.

آموزش تتوی ابرو و کاشت مژه

در این بخش می خواهیم در مورد آموزش تتوی ابرو و آموزش کاشت مژه بحث کنیم و معایت و مزایای آن ها را بررسی کنیم . اجازه دهید در ابتدا با آموزش کاشت مژه شروع کنیم .

آموزش پاکسازی پوست

آموزش پاکسازی پوست یکی از شاخه های آموزش آرایشگری است که نتیجه ی آن محافظت از پوست ، تقویت ظاهر آن و از بین بردن شرایط خاص پوستی است .

آموزش کاشت و طراحی ناخن

ناخن مصنوعی که با نام های مختلفی یافت می شود در آموزش کاشت و طراحی ناخن مورد استفاده قرار می گیرد .

آموزش رنگ و مش مو

آموزش رنگ و مش مو در واقع راهی برای تغییر رنگ مو است . دلایل اصلی این کار مربوط به آموزش آرایشگری می باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

آموزش شینیون

آموزش شینیون برای ایجاد یک نوع سبک معروف برای مو است . کلمه شینیون از عبارت معروف فرانسوی chignon du cou گرفته شده است که به معنی پشت گردن است .

آموزش میکاپ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

آماده صحبت هستید؟

ما با سرپرستان حرفه ای کار می کنیم که می خواهند آینده را تعریف کنند و از آن پنهان نشویم. با هم ، به نتایج خارق العاده ای می رسیم.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.