متخصص در هر زمینه را جستجو کنید

یک سالن زیبایی با آرایشگران حرفه ای

سالن زیبایی لیلیوم سرخ پس از چندین سال تجربه در زمینه زیبایی تصمیم بر آن گرفت که در سال 1390 فعالیت خود را گسترده تر نماید . بنابراین تصمیم بر این شد که بخش آکادمی به مجموعه اضافه شود و تا کنون توانسته ایم خدمات ارزنده ای توسط برترین اساتید ارائه دهیم .

خدمات میکاپ


خدمات میکاپ بحثی است که شاید ساده به نظر برسد اما در حقیقت یکی از کار هایی است که باید با دقت و کیفیت لازم انجام شود . در غیر این صورت نارضایتی مشتری و در نتیجه نا امیدی در کار را در پی خواهد داشت . سالن زیبایی لیلیوم سرخ آماده ارائه انواع خدمات در این زمینه است .

خدمات شینیون


شینیون به بیان ساده یکی از مدل هایی است که افراد برای مو های خود به کار می برند . در این مدل ، مو به صورت جمع شده توسط سنجاق در پشت سر قرار می گیرد . سبک ها و مدل های مختلف و متفاوتی از شینیون وجود دارد که در دوره های آموزشی لیلیوم سرخ به آن ها اشاره خواهد شد .

خدمات رنگ و مش


رنگ کردن مو و مش کردن آن از مواردی است که اگر به درستی انجام نشود صدمات جبران نا پذیری به مو و پوست سر وارد می کند . اگر می خواهید این کار را با جدید ترین متد ها و تحت بهترین آموزش ها بیاموزید در آکادمی لیلیوم سرخ ثبت نام کنید .

خدمات کاشت و طراحی ناخن


ناخن یکی از اعضای بدن است که همواره مورد توجه است . در چند سال اخیر کاشت ناخن رواج فراوانی میان مردم پیدا کرده است . کسانی که ناخنشان رشد کافی دارد معمولا این کار را انجام نمی دهند ولی عده ی زیادی هستند که ناخن آن ها رشد چندانی ندارد . آکادمی لیلیوم سرخ دوره های بسیار حرفه ای در این مورد برگزار می کند .

خدمات تتو


آکادمی لیلیوم سرخ مفتخر است که دوره های فوق حرفه ای در زمینه تتو برگزار می کند . تتو برای اعضای مختلفی از بدن استفاده می شود . عده ای از تتو برای پر رنگ کردن ابروی خود استفاده می کنند . تعدادی به منظور پر رنگ کردن خط لب خود از آن استفاده می کنند و برخی نیز برای طرح روی بدن از آن استفاده می کنند .

خدمات پاکسازی


آکادمی لیلیوم سرخ مفتخر است که دوره های فوق حرفه ای در زمینه پاکسازی برگزار می کند . تتو برای اعضای مختلفی از بدن استفاده می شود . عده ای از تتو برای پر رنگ کردن ابروی خود استفاده می کنند . تعدادی به منظور پر رنگ کردن خط لب خود از آن استفاده می کنند و برخی نیز برای طرح روی بدن از آن استفاده می کنند .

سالن زیبایی تخصصی لیلیوم سرخ

ما با برترین آرایشگران در زمینه میکاپ و مو کار می کنیم ! برای مشاوره تماس بگیرید .

جدیدترین دوره ها را از طریق ایمیل دریافت کنید!

  شركت تست عضو شورای شركتهای مشاوره و پژوهشی وزارت نیرو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهندسی طراحی و نظارت بر پروژه های ایستگاهها و خطوط فوق توزیع و انتقال و پروژه های تولید و توزیع صنعت برق و صنایع وابسته از سال 1370 آغاز نموده است.

  آدرس:

  شیراز، خیابان تست - کوچه 72 - پلاک 92 - ساختمان لاندا

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com