سالن زیبایی لیلیوم سرخ پس از چندین سال تجربه در زمینه زیبایی تصمیم بر آن گرفت که در سال 1390 فعالیت خود را گسترده تر نماید . بنابراین تصمیم بر این شد که بخش آکادمی به مجموعه اضافه شود و تا کنون توانسته ایم خدمات ارزنده ای توسط برترین اساتید ارائه دهیم .

خدمات عروس


خدمات عروس از اهمیت بالایی برخوردار است . زیرا هر کسی در روز عروسی خود باید با بهترین ظاهر خود حاضر شود . لباس عروس خود را پیدا کرده اید ولی نمی دانید چه میکاپ عروسی برای صورتتان مناسب است ؟ دیگر نیازی نیست به دنبال میکاپ های مختلف در شبکه های اجتماعی و سایت های دیگر بگردید ! اگر می خواهید در شب عروسی خود بدرخشید و بتوانید تمامی نگاه ها را جذب خود کنید کافی است به متخصصان لیلیوم سرخ اعتماد کنید و با شماره های موجود برای تعیین وقت تماس بگیرید .

خدمات میکاپ


خدمات میکاپ بحثی است که شاید ساده به نظر برسد اما در حقیقت یکی از کار هایی است که باید با دقت و کیفیت لازم انجام شود . در غیر این صورت نارضایتی مشتری و در نتیجه نا امیدی در کار را در پی خواهد داشت . برای این که بتوانید به بهترین شکل جدید ترین متد های میکاپ را روی صورت خود اعمال کنید و بتوانید بهترین نتیجه را برای صورت و ظاهر خود به دست آورید به جای درستی آمده اید . سالن زیبایی لیلیوم سرخ آماده ارائه انواع خدمات در این زمینه است .

خدمات شینیون


شینیون به بیان ساده یکی از مدل هایی است که افراد برای مو های خود به کار می برند . در این مدل ، مو به صورت جمع شده توسط سنجاق در پشت سر قرار می گیرد . سبک ها و مدل های مختلف و متفاوتی از شینیون وجود دارد که همه ی مردم به صورت روزانه از آن ها استفاده می کنند . این مدل یکی از ساده ترین مدل هایی است که هر کسی در عمر خود دیده است . شما می توانید با مراجعه به سالن زیبایی لیلیوم سرخ عکس و فیلم مرتبط با هر مدل را مشاهده نمایید .

خدمات رنگ و مش


رنگ کردن مو و مش کردن آن از مواردی است که اگر به درستی انجام نشود صدمات جبران نا پذیری به مو و پوست سر وارد می کند . اگر می خواهید این کار را با جدید ترین متد ها و تحت نظر بهترین متخصصان انجام دهید ، پیشنهاد می کنیم ابتدا با سالن زیبایی لیلیوم سرخ تماس بگیرید تا بتوانید مشاوره ی لازم را دریافت کنید . پس از مشاوره باید رنگ موی مورد نظر خود را متناسب با رنگ پوست خود انتخاب کنید و سپس به متخصص مجرب مراجعه کنید .

خدمات کاشت و طراحی ناخن


ناخن یکی از اعضای بدن است که همواره مورد توجه است . در چند سال اخیر کاشت ناخن رواج فراوانی میان مردم پیدا کرده است . کسانی که ناخنشان رشد کافی دارد معمولا این کار را انجام نمی دهند ولی عده ی زیادی هستند که ناخن آن ها رشد چندانی ندارد . این افراد می توانند از خدمات کاشت ناخن بهره گیرند و سپس با استفاده از طراحی های مختلف جلوه ی زیبایی به آن ها اضافه کنند . متخصصان کاشت ناخن لیلیوم سرخ همه روزه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است .

خدمات تتو


سالن زیبایی لیلیوم سرخ مفتخر است که خدمات فوق حرفه ای در زمینه تتو ارائه می دهد . تتو برای اعضای مختلفی از بدن استفاده می شود . عده ای از تتو برای پر رنگ کردن ابروی خود استفاده می کنند . تعدادی به منظور پر رنگ کردن خط لب خود از آن استفاده می کنند و برخی نیز برای طرح روی بدن از آن استفاده می کنند . هر کدام از این خدمات نیازمند متخصص خاص خودش است تا بهترین عملکرد را داشته باشد . به دلیل حساسیت بعضی از پوست ها باید حتما دقت شود که این کار با کیفیت بالایی انجام شود .

خدمات پاکسازی


اگر به دنبال خدمات حرفه ای برای پاکسازی پوست خود هستید ، پیشنهاد می کنیم حتما در ابتدا با همکاران ما تماس بگیرید . . پاکسازی پوست برای از بین بردن چربی های زائد ، لکه ها و جوش ها مورد استفاده قرار می گیرد و برای سلامتی پوست بسیار مهم و ضروری است . با توجه به انواع پوست که خشک ، نیمه خشک ، معمولی ، نیمه مرطوب و مرطوب است باید بدانید که کدام یک از روش های پاکسازی پوست را به کار گیرید تا به پوست خود آسیب نرسانید .

سالن زیبایی تخصصی لیلیوم سرخ

ما با برترین آرایشگران در زمینه میکاپ و مو کار می کنیم ! برای مشاوره تماس بگیرید .

جدیدترین دوره ها را از طریق ایمیل دریافت کنید!

  شركت تست عضو شورای شركتهای مشاوره و پژوهشی وزارت نیرو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهندسی طراحی و نظارت بر پروژه های ایستگاهها و خطوط فوق توزیع و انتقال و پروژه های تولید و توزیع صنعت برق و صنایع وابسته از سال 1370 آغاز نموده است.

  آدرس:

  شیراز، خیابان تست - کوچه 72 - پلاک 92 - ساختمان لاندا

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com