متخصص در هر زمینه را جستجو کنید

یک سالن زیبایی با آرایشگران حرفه ای

سالن زیبایی لیلیوم سرخ پس از چندین سال تجربه در زمینه زیبایی تصمیم بر آن گرفت که در سال 1390 فعالیت خود را گسترده تر نماید . بنابراین تصمیم بر این شد که بخش آکادمی به مجموعه اضافه شود و تا کنون توانسته ایم خدمات ارزنده ای توسط برترین اساتید ارائه دهیم .

خدمات عروس


خدمات عروس از اهمیت بالایی برخوردار است . زیرا هر کسی در روز عروسی خود باید با بهترین ظاهر خود حاضر شود . لباس عروس خود را پیدا کرده اید ولی نمی دانید چه میکاپ عروسی برای صورتتان مناسب است ؟ دیگر نیازی نیست به دنبال میکاپ های مختلف در شبکه های اجتماعی و سایت های دیگر بگردید ! اگر می خواهید در شب عروسی خود بدرخشید و بتوانید تمامی نگاه ها را جذب خود کنید کافی است به متخصصان لیلیوم سرخ اعتماد کنید و با شماره های موجود برای تعیین وقت تماس بگیرید .

خدمات میکاپ


خدمات میکاپ بحثی است که شاید ساده به نظر برسد اما در حقیقت یکی از کار هایی است که باید با دقت و کیفیت لازم انجام شود . در غیر این صورت نارضایتی مشتری و در نتیجه نا امیدی در کار را در پی خواهد داشت . برای این که بتوانید به بهترین شکل جدید ترین متد های میکاپ را روی صورت خود اعمال کنید و بتوانید بهترین نتیجه را برای صورت و ظاهر خود به دست آورید به جای درستی آمده اید . سالن زیبایی لیلیوم سرخ آماده ارائه انواع خدمات در این زمینه است .

خدمات شینیون


شینیون به بیان ساده یکی از مدل هایی است که افراد برای مو های خود به کار می برند . در این مدل ، مو به صورت جمع شده توسط سنجاق در پشت سر قرار می گیرد . سبک ها و مدل های مختلف و متفاوتی از شینیون وجود دارد که همه ی مردم به صورت روزانه از آن ها استفاده می کنند . این مدل یکی از ساده ترین مدل هایی است که هر کسی در عمر خود دیده است . شما می توانید با مراجعه به سالن زیبایی لیلیوم سرخ عکس و فیلم مرتبط با هر مدل را مشاهده نمایید .

خدمات رنگ و مش


رنگ کردن مو و مش کردن آن از مواردی است که اگر به درستی انجام نشود صدمات جبران نا پذیری به مو و پوست سر وارد می کند . اگر می خواهید این کار را با جدید ترین متد ها و تحت نظر بهترین متخصصان انجام دهید ، پیشنهاد می کنیم ابتدا با سالن زیبایی لیلیوم سرخ تماس بگیرید تا بتوانید مشاوره ی لازم را دریافت کنید . پس از مشاوره باید رنگ موی مورد نظر خود را متناسب با رنگ پوست خود انتخاب کنید و سپس به متخصص مجرب مراجعه کنید .

خدمات کاشت و طراحی ناخن


ناخن یکی از اعضای بدن است که همواره مورد توجه است . در چند سال اخیر کاشت ناخن رواج فراوانی میان مردم پیدا کرده است . کسانی که ناخنشان رشد کافی دارد معمولا این کار را انجام نمی دهند ولی عده ی زیادی هستند که ناخن آن ها رشد چندانی ندارد . این افراد می توانند از خدمات کاشت ناخن بهره گیرند و سپس با استفاده از طراحی های مختلف جلوه ی زیبایی به آن ها اضافه کنند . متخصصان کاشت ناخن لیلیوم سرخ همه روزه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است .

خدمات تتو


سالن زیبایی لیلیوم سرخ مفتخر است که خدمات فوق حرفه ای در زمینه تتو ارائه می دهد . تتو برای اعضای مختلفی از بدن استفاده می شود . عده ای از تتو برای پر رنگ کردن ابروی خود استفاده می کنند . تعدادی به منظور پر رنگ کردن خط لب خود از آن استفاده می کنند و برخی نیز برای طرح روی بدن از آن استفاده می کنند . هر کدام از این خدمات نیازمند متخصص خاص خودش است تا بهترین عملکرد را داشته باشد . به دلیل حساسیت بعضی از پوست ها باید حتما دقت شود که این کار با کیفیت بالایی انجام شود .

خدمات پاکسازی


اگر به دنبال خدمات حرفه ای برای پاکسازی پوست خود هستید ، پیشنهاد می کنیم حتما در ابتدا با همکاران ما تماس بگیرید . . پاکسازی پوست برای از بین بردن چربی های زائد ، لکه ها و جوش ها مورد استفاده قرار می گیرد و برای سلامتی پوست بسیار مهم و ضروری است . با توجه به انواع پوست که خشک ، نیمه خشک ، معمولی ، نیمه مرطوب و مرطوب است باید بدانید که کدام یک از روش های پاکسازی پوست را به کار گیرید تا به پوست خود آسیب نرسانید .

سالن زیبایی تخصصی لیلیوم سرخ

ما با برترین آرایشگران در زمینه میکاپ و مو کار می کنیم ! برای مشاوره تماس بگیرید .

جدیدترین دوره ها را از طریق ایمیل دریافت کنید!

  شركت تست عضو شورای شركتهای مشاوره و پژوهشی وزارت نیرو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهندسی طراحی و نظارت بر پروژه های ایستگاهها و خطوط فوق توزیع و انتقال و پروژه های تولید و توزیع صنعت برق و صنایع وابسته از سال 1370 آغاز نموده است.

  آدرس:

  شیراز، خیابان تست - کوچه 72 - پلاک 92 - ساختمان لاندا

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com