02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آموزش تتوی ابرو و کاشت مژه

آموزش کاشت مژه شاخه ای از آموزش آرایشگری است که در آن می توان طول ، میزان فری ، پر پشتی و ضخامت مژه های طبیعی را تغییر داد . مژه های مصنوعی می تواند از مواد یا موجودات مختلفی مثل راسو ، ابریشم ، مواد مصنوعی ، موی انسان یا یال اسب تولید شود . اصلی ترین راهی که در آموزش کاشت مژه استفاده می شود استفاده از چسب سیانواکریلات است که از آن برای چسباندن مژه های مصنوعی به مژه های طبیعی استفاده می شود . این مژه ها یک الی دو میلی متر به مژه های شما اضافه می کند .

 

در سال هزار و هشت صد و هفتاد و نه ، James D. McCabe کتاب دایرة المعارف ملی اشکال تجاری و اجتماعی را نوشت که در بخش آداب معاشرت او بیان می کند که اگر نوک مژه ها را با قیچی کوتاه کنید می توانید باعث افزایش رشد طولی آن ها شوید .

سایر کتاب های زیبایی در زمینه آموزش کاشت مژه مثل My Lady’s Dressing Room نوشته شده توسط Baronne Staffe در سال هزار و هشت صد و نود و دو ، Beauty’s Aids or How to be Beautiful نوشته شده توسط Countess C در سال هزار و نه صد و یک نیز به کوتاه کردن مژه ها با استفاده از روغن سر تریکوژن اشاره کرده اند که باعث رشد مژه ها می شود . همچنین Countess C اشاره می کند که مژه ها می توانند بلند تر شوند و قدرت آن ها با شست و شو ی هر روزه در بعد از ظهر به وسیله ی مخلوطی از آب و برگ های گردو بیشتر می شود .

در سال هزار و نه صد و دو ، Charles Nessler ، متخصص مو و مخترع آلمانی روش و ابزار جدید یا تقویت شده ای از تولید ابرو های مصنوعی ، مژه های مصنوعی و … در انگلستان اختراع کرد . او تحت نام های Karl Nessler یا Charles Nestle نیز شناخته می شود . در سال هزار و نه صد و سه او شروع به فروش مژه های مصنوعی در آموزش کاشت مژه کرد . وی این کار را در سالن زیبایی خود در لندن انجام می داد که در خیابان Great Castle قرار داشت . او از اولین سود خود در فروش این محصولات به منظور تامین بودجه ی اختراع بعدی خود استفاده کرد . این اختراع همان دستگاه موج دائمی مو بود که در قسمت آموزش آرایشگری به صورت کامل در مورد آن توضیح دادیم . معمولا یک دستگاه موج دائمی به صورت رایج با نام پرم شناخته می شود که کار آن استفاده از گرما یا مواد شیمیایی برای شکستن و اصلاح پیوند های متقاطع ساختار مو است . این روش نیز ضرر های خاص خود را دارد ولی روش های جدید کمک می کنند که این ضرر ها به حداقل برسند .

 

درخواست تماس

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.