02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آموزش آرایش صورت

آموزش پاکسازی ابرو یکی از شاخه های آموزش آرایشگری است که نتیجه ی آن محافظت از پوست ، تقویت ظاهر آن و از بین بردن شرایط خاص پوستی است . این کار باعث تغذیه ی پوست شما ، جلوگیری از قرار گرفتن در معرض تابش بیش از حد آفتاب و استفاده ی درست از نرم کننده ها می شود . کار هایی که در آموزش پاکسازی پوست به منظور تقویت ظاهر است شامل استفاده از لوازم آرایشی ، بوتولینوم ( بوتاکس ) ، لایه برداری ، فیلتر ها ، لیزر کردن ، میکرودرمابراسیون ( لایه برداری مکانیکی پوست ) و درمان با رتینول است . آموزش پاکسازی پوست یکی از کار های معمول روزانه است که در بسیاری از مواقع انجام می شود ؛ به خصوص برای پوست هایی که خیلی خشک یا چرب هستند و برای جلوگیری از آماس پوستی و صدمات پوستی کاربرد دارد .

 

آموزش پاکسازی پوست ارتباط تنگاتنگی با آموزش میکاپ دارد و درماتولوژی یک رشته پزشکی قدیمی است . آموزش پاکسازی پوست در کل بسیار مرتبط تر از سایر شاخه ها با پزشکی است .

قانون فدرال مواد غذایی ، دارویی و آرایشی توضیح می دهد که لوازم مربوط به آموزش میکاپ  ( برای مثال شامپو ، رژ لب و … ) را به عنوان محصولاتی در نظر می گیرد که برای آموزش پاکسازی و زیبا سازی در نظر گرفته شده است . یک دسته بندی جدا برای دارو ها وجود دارد که برای تشخیص ، درمان ، کاهش یا جلوگیری از بیماری در نظر گرفته شده است تا بر ساختار و عملکرد بدن تاثیر بگذارند ( برای مثال کرم ضد آفتاب و ضد آکنه ) . با این حال بعضی از محصولات مثل کرم های ضد آفتاب مرطوب کننده و شامپو های ضد شوره در هر دو دسته قرار می گیرند .

آموزش پاکسازی پوست با درماتولوژی تفاوت می کند . در زمان قدیم نیز انجام می شده است و کار های اضافه تری نیز در کنار آن انجام می شد که زیاد به زمینه ی پزشکی مربوط نمی شود و با مشارکت متخصصان غیر پزشکی مثل زیبایی شناسان و پرسنل پرستاری نگهداری از زخم انجام می شده است .

آموزش پاکسازی پوست شامل اصلاح رفتار های فردی ، شرایط محیطی و کاری است . با این حال ، درماتولوژی برخی از جنبه های پاکسازی پوست را به خصوص در ایالات متحده ی آمریکا شامل می شود . البته این موارد در انگلستان و کشور های دیگر به این شدت نیست .

درخواست تماس

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.