02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آموزش میکاپ

میکاپ به طور مختصر همان آرایشی است که شما روی صورت خود از آن استفاده می کنید، اما در میکاپ، این آرایش به صورت کاملا حرفه ای به کار می رود که در دوره های آموزش میکاپ به بررسی آن می پردازیم.

لوازم آموزش میکاپ محصولاتی هستند که برای تقویت یا تغییر شکل صورت ، رایحه یا بافت بدن به کار می روند . خیلی از لوازم آموزش میکاپ برای استفاده روی صورت و بدن طراحی شده اند . آن ها به طور کلی مخلوطی از ترکیبات شیمیایی هستند که یا از منابع طبیعی مانند روغن نارگیل به دست می آیند یا به صورت مصنوعی درست می شوند . لوازم آرایشی که برای تقویت چهره ی یک فرد برای صورت او استفاده می شود به عنوان آرایش نیز سناخته می شوند که شامل مواردی مانند رژ لب ، ریمل ، سایه چشم ، کرم پودر ، رژ گونه ، هایلایتر ، برنزر و چندین محصول دیگر است .

لوازم آموزش میکاپ در آمریکا

در ایالات متحده ی آمریکا ، سازمان غذا و دارو که لوازم آموزش میکاپ را بررسی می کند ، این لوازم را به منظور استفاده برای پاکسازی ، زیبا سازی ، افزایش جذابیت و تغییر شکل ظاهری بدن انسان بدون این که بر عملکرد آن تاثیر بگذارند ، تعریف می کند . این تعریف گسترده شامل هر ماده ای می شود که برای استفاده در ساخت لوازم آموزش میکاپ به کار گرفته می شود . سازمان غذا و دارو به طور استثنا صابون خالص را از این دسته مواد جدا می کند .

تاریخچه ی آموزش میکاپ

لوازم آرایشی و آموزش میکاپ به مدت هزاران سال است که در تاریخ آموزش آرایشگری مورد استفاده قرار می گیرند . عدم وجود مقررات تولید و استفاده از لوازم آرایشی باعث ایجاد جنبه های منفی ، ناهنجاری ، نابینایی و حتی مرگ در دوره های مختلف شده است . مثال ها بیشتر در مورد استفاده ی بیش از حد از سرب سفید در آموزش میکاپ و آرایش کردن است . از این ماده برای پوشاندن صورت در دوره رنسانس استفاده می شد و نابینایی در اثر استفاده از ریمل Lash Lure در آموزش آرایشگری و زندگی عادی مردم در اوایل قرن بیستم میلادی به وجود آمد .

آقایان و خانم های مصری از میکاپ استفاده می کردند تا چهره ی خود را بهبود بخشند . کسانی که با دوره های آموزش میکاپ آشنا بودند علاقه ی زیادی به خط چشم و سایه ی چشم در رنگ های تیره مثل آبی ، قرمز و سیاه داشتند .

خانم ها و آقایان سومری که در زمان های گذشته زندگی می کردند احتمالا اولین نفرانی بودند که حدود پنج هزار سال پیش رژ لب را ساختند و از آن در آموزش میکاپ و زندگی شخصی استفاده کردند . آن ها سنگ های قیمتی را خرد می کردند و از آن ها برای تزئین صورت خود ، به خصوص روی لب ها و دور چشم ها ، استفاده می کردند . همچنین حدود سه هزار تا هزار و پانصد سال قبل از میلاد خانم هایی که در تمدن دره Indus زندگی می کردند و یه آموزش آرایشگری مشغول بودند ، از رژ لب قرمز برای زیبایی صورت خود و آموزش میکاپ استفاده می کردند . مصریانی که در زمان های گذشته زندگی می کردند نیز رنگ قرمز را از فوکوس آلژین  ، یک صدم درصد ید و مانیت برم به دست اوردند اما در نهایت متاسفانه این رنگ باعث بیماری های خطرناکی شد . رژ لبی که در آموزش میکاپ استفاده می شد و باعث براق شدن می شد در ابتدا با استفاده از ماده مرواریدی که از فلس ماهی به دست آمده بود ، ساخته شد . این ماده امروز هم در آموزش آرایشگری به خصوص آموزش میکاپ به صورت گسترده در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و توانسته محبوبیت نسبتا خوبی را به دست آورد .

 

درخواست تماس

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.