02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری

مدل موی دم اسبی دور بافت ( قسمت دو )

وقتی که حجم دهی به مو ها در این آموزش آرایشگری به اتمام رسید باید چند قسمت دیگر از موی خود را در اطراف تاج سر خود بگیرید و دوباره همین کار را انجام دهید ؛ یعنی با استفاده از برس تیزینگ به آن حجم دهید ( با بالا و پایین کردن آن ) .
این کار را باید برای قسمت های دیگر که در ویدئو مشخص است نیز انجام دهید .
وقتی کار شما در حجم دهی به مو ها تمام شد ، شما باید به آرامی همه چیز را با برس معمولی ، شانه کنید و احتمالا شما یک حجم لحظه ای در تاج مو های خود خواهید داشت .

[aparat id=’Y1tA4′]

بنابراین مرحله ی بعدی این است که الاستیک های مو را بردارید . من می چرخم تا شما بتوانید مشاهده کنید که دارم چه کاری انجام می دهم .
همه ی مو ها را با هم جمع کنید و در دستان خود بگیرید . شما می خواهید یک دم اسبی ایجاد کنید که نه زیاد بلند و نه زیاد کوتاه باشد ؛ یعنی باید متوسط باشد .
می توانید آن را برس بزنید ولی ایرادی ندارد اگر کمی به هم ریخته و نا منظم باشد .
در حال حاضر چون موی خود را موج دار کردید ، کمی نا منظمی خواهید داشت و این زیبایی طبیعی مدلی است که شما برای موی خود انتخاب کردید .
اما اگر مدل موی شما صاف است ، باید مقداری ، آن را از حالت یکنواخت خارج کنید .
پس از جمع کردن ، آن را با یک الاستیک در جای خود محکم کنید . در آخر ظاهری که باید داشته باشد در این ویدئو از آموزش آرایشگری مشخص است .
آن را در آیینه بررسی کنید .
وقتی که دم اسبی خود را ایجاد کردید باید شکل و شمایل آن شبیه ویدئو باشد ؛ یعنی نا منظم ولی با مزه .
سپس شما باید قسمتی از پایین را بگیرید ؛ زیرا می خواهید یک بافت معمولی ایجاد کنید ؛ خیلی ساده و راحت .
احتمالا شما بخواهید این قسمت را بلند تر انتخاب کنید . این کار نسبتی انجام می شود .
پس از این کار یک بافت معمولی را با استفاده از این قسمت از مو ایجاد کنید .
معمولا برای این کار مو را به سه شاخه تقسیم می کردیم . برای این که بافت مورد نظر کمی ریز شود سعی کنید آن را شل نبافید . باید این کار را را تا پایین موی خود انجام دهید .
وقتی که کار بافت موی شما تمام شد ، آن را با یک الاستیک در جای خود محکم کنید .
مرحله ی آخر این است که این بافت ایجاد شده در این آموزش آرایشگری را بگیرید ، آن را به عقب ببرید و دور پایه ی دم اسبی خود بپیچید .
برای این که این حالت حفظ شود باید از یک سنجاق سر استفاده کنید . می توانید از دو مورد نیز استفاده کنید تا مطمئن شوید کاملا حالت خود را حفظ می کند .
وقتی که این مرحله از آموزش آرایشگری را گذراندید ، چیزی که باید داشته باشید در ویدئو مشخص است . من می چرخم تا شما از همه ی زاویه ها آن را ببینید .
خیلی مهم است که قسمت بافت ریز و سفت باشد . برای من در ویدئو آن طور که گفتم سفت نشده است ؛ بنابراین باید دوباره مرحله ی بافت را انجام دهم . هنگامی که می خواهید آن را دور دم اسبی خود بپیچید سعی کنید از پایه ای ترین بخش آن استفاده کنید .
امیدواریم که از این آموزش آرایشگری لذت کافی را برده باشید .


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.