آموزش میکاپ – آموزش میکاپ صورت – آموزش آرایش

لوازم آموزش میکاپ محصولاتی هستند که برای تقویت یا تغییر شکل صورت ، رایحه یا بافت بدن به کار می روند . خیلی از لوازم آموزش میکاپ برای استفاده روی صورت و بدن طراحی شده اند . آن ها به طور کلی مخلوطی از ترکیبات شیمیایی هستند که یا از منابع طبیعی مانند روغن نارگیل به دست می آیند یا به صورت مصنوعی درست می شوند . لوازم آرایشی که برای تقویت چهره ی یک فرد برای صورت او استفاده می شود به عنوان آرایش نیز سناخته می شوند که شامل مواردی مانند رژ لب ، ریمل ، سایه چشم ، کرم پودر ، رژ گونه ، هایلایتر ، برنزر و چندین محصول دیگر است .

آموزش میکاپ
آموزش میکاپ
آموزش میکاپ

لوازم آموزش میکاپ در آمریکا

در ایالات متحده ی آمریکا ، سازمان غذا و دارو که لوازم آموزش میکاپ را بررسی می کند ، این لوازم را به منظور استفاده برای پاکسازی ، زیبا سازی ، افزایش جذابیت و تغییر شکل ظاهری بدن انسان بدون این که بر عملکرد آن تاثیر بگذارند ، تعریف می کند . این تعریف گسترده شامل هر ماده ای می شود که برای استفاده در ساخت لوازم آموزش میکاپ به کار گرفته می شود . سازمان غذا و دارو به طور استثنا صابون خالص را از این دسته مواد جدا می کند .

ریشه ی لغوی لوازم آرایشی و آموزش میکاپ

لغت لوازم آرایشی ( در انگلیسی : Cosmetics ) از کلمه های یونانی κοσμητικὴ τέχνη ( در فارسی : هنر زیبایی ) به معنی تکنیک مورد استفاده در ظاهر و لباس ، کلمه ی κοσμητικός ( در فارسی : آرایشی و بهداشتی ) به معنی مهارت در نظم دهی و ترتیب دادن و کلمه κόσμος ( در فارسی : جهان ) به معنی نظم و زینت گرفته شده است .

تاریخچه ی آموزش میکاپ

لوازم آرایشی و آموزش میکاپ به مدت هزاران سال است که در تاریخ آموزش آرایشگری مورد استفاده قرار می گیرند . عدم وجود مقررات تولید و استفاده از لوازم آرایشی باعث ایجاد جنبه های منفی ، ناهنجاری ، نابینایی و حتی مرگ در دوره های مختلف شده است . مثال ها بیشتر در مورد استفاده ی بیش از حد از سرب سفید در آموزش میکاپ و آرایش کردن است . از این ماده برای پوشاندن صورت در دوره رنسانس استفاده می شد و نابینایی در اثر استفاده از ریمل Lash Lure در آموزش آرایشگری و زندگی عادی مردم در اوایل قرن بیستم میلادی به وجود آمد .

آقایان و خانم های مصری از میکاپ استفاده می کردند تا چهره ی خود را بهبود بخشند . کسانی که با دوره های آموزش میکاپ آشنا بودند علاقه ی زیادی به خط چشم و سایه ی چشم در رنگ های تیره مثل آبی ، قرمز و سیاه داشتند .

آخرین تغییر در : 2020/02/26 - 17:52 | امتیاز :

  شركت تست عضو شورای شركتهای مشاوره و پژوهشی وزارت نیرو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهندسی طراحی و نظارت بر پروژه های ایستگاهها و خطوط فوق توزیع و انتقال و پروژه های تولید و توزیع صنعت برق و صنایع وابسته از سال 1370 آغاز نموده است.

  آدرس:

  شیراز، خیابان تست - کوچه 72 - پلاک 92 - ساختمان لاندا

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com