02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری آکادمی میکاپ

تفاوت انواع شکل های پلک

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که سعی کرده اید ویدیوی آموزش آرایش چشمی را دنبال کنید، اما هر کاری میکنید نمیتوانید به نتیجه ای برسید که در آن ویدیو نشان داده میشود؟ این اتفاق برای افرادی که پلک هایشان دوتایی نیست زیاد پیش می آید. واقعیت آن است که همه چشم ها و پلک ها یک شکل نیستند و به همین دلیل، طبیعتا آرایش همه چشم ها نمیتواند به یک شکل به خصوص صورت بگیرد. البته این نکته در باره همه اعضای صورت صادق است و جزئی از مبانی آموزش آرایشگری است: شما باید بتوانید اعضای صورت را به درستی بشناسید تا بتوانید آرایش درست و مناسب را روی آن های پیاده کنید. در این پست به تفاوت انواع چشم ها و نحوه آرایششان می پردازیم. در صورتی که تکنیک های معروف آرایشگری را اصلا نمیتوانید روی چشم های خود استفاده کنید، احتمالا بایستی به خواندن ادامه دهید تا بیاموزید که نوع چشم های شما چیست!
حتما درباره انواع اشکال چشم شنیده اید: بادامی، خمار و … اما بایستی بدانید که داستان پلک ها کاملا متفاوت و جدا از شکل چشم است و برای انتخاب آرایش درست بایستی به شکل پلک ها توجه شود. شکل پلک ها ممکن است یکی از این سه باشد: دوتایی، تکی، و یا پوشیده.

پلک تکی چیست؟

پلک تکی به نوعی از پلک گفته میشود که دارای دو بخش جدا از هم نباشد. این نوع پلک در میان کسانی که از نژادهای آسیای شرقی هستند بسیار معمول است اما در سایر نژادهای نیز ممکن است دیده شود. در این نوع پلک پوست بین چشم و ابرو یک دست است و چین یا چروکی قابل دیدن نیست.

پلک دوتایی چیست؟

در این نوع پلک، پوست بین استخوان ابرو و چشم به دو قسمت تقسیم شده است. این یعنی در قسمت بالایی حدقه چشم، پوست تا خورده است و یک خط کاملا مشخص دیده میشود.

پلک پوشیده چیست؟

نوعی از پلک است که در آن قسمت بالایی پلک بخشی از پلک پایین را پوشانده. این پوشش میتواند جزئی باشد، و یا این که ممکن است بیشتر پلک پایین را گرفته باشد. در صورتی که پلک پوشیده داشته باشید، ممکن است هنگامی که مستقیم به آینه نگاه میکنید نتوانید پلک پایین خود را ببینید. پلک پوشیده ممکن است که از ابتدای عمر وجود داشته باشد، اما این هم ممکن است که در برخی افراد با بالا رفتن سن به وجود بیاید.


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.