02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری آکادمی میکاپ

چگونه با سایه چشم سیاه آرایش کنیم؟

آرایش سیاه زمان مشخصی ندارد که از مد بیفتد و به درد تقریبا تمامی لباس‌ها و مدل‌ها می‌خورد، از یک ظاهر روزمره گرفته تا آرایش کامل چشم دودی رنگ. در این متن شما یاد می‌گیرید تا حدی آرایش‌های محبوب چشم را انجام دهید و البته تمامی این‌ها را به طور بهتر و کامل‌تر می‌توانید در کلاس‌های آموزش آرایشگری بیاموزید.

داشتن آرایش تیره رنگ

تیره‌ترین سایه‌تان را به گوشه خارجی چشم اعمال کنید.

تیره ترین رنگ را برداشته که می‌خواهید در آرایش تیره از آن استفاده کنید (سیاه یا دودی یا خاکستری تیره)  وآن را به صورت کمانی درست بالای قسمت تو رفته پلک بزنید، از گوشه بیرونی تا وسط پلک. سپس در کنار خط مژه نیز از آن استفاده کنید.

از سایه روشن‌تری برای وسط پلکتان استفاده کنید.

در کلاس‌های آموزش آرایشگری یکی از نکات کلیدی که در ابتدا به شما در رابطه با آرایش چشم می‌آموزند این است که همیشه باید از رنگ روشن‌تری برای وسط پلک استفاده کنید و آن را با رنگ تیره تری در گوشه چشم با استفاده از برس کوچک نرمی محو کنید.

روی مژه‌های بالایی و پایینیتان خط چشم بکشید.

از یک مداد چشم سیاه برای با دقت خط کشیدن بالای مژه‌تان استفاده کنید و از گوشه درونی به نقطه‌ای در گوشه بیرونی این خط را بکشید و حواستان باشد تا حد ممکن به خط مژه نزدیک باشید و بیش از حد از آن دور نشوید. سپس این کار را با مژه‌های پایینیتان نیز انجام دهید و به کمک کشیدن پوست زیر چشمتان به سمت پایین به این کار تسهیل بخشید و سعی کنید به این طریق خط صاف تر و صاف تر شود.
از ژل یا خط چشم مایع هم می‌توانید برای مژه‌های بالاییتان استفاده کنید اما فقط از مداد برای قسمت پایینی استفاده کنید، چون خط چشم مایع به راحتی ممکن است به کره چشم شما نفوذ کرده و به چشمتان آسیب بزند و در چشم حساسیت یا ناراحتی ایجاد کند.

از رنگ روشنی برای گوشه داخلی چشم استفاده کنید.

از رنگی روشن مثل نقره‌ای یا کرم یا سفید براق یا مداد هایلایتر برای گوشه داخلی چشمتان استفاده کنید. در صورتی که نیاز به ایجاد تغییری ملایم و متعادل داشتید هم که حتما با کمک برس این دو رنگ را در هم محو کنید که تغییر رنگ روشن به تیره پشت پلکتان کمتر محسوس باشد.

از مقدار زیادی ریمل استفاده کنید.

یک ریمل سیاه حجم دهنده تهیه کنید و آن را به مقدار لازم به بالا و زیر مژه‌هایتان اعمال کنید. این کار را چند بار تکرار کنید.
ظاهر شما آماده است! از آرایش تیره چشمتان لذت ببرید!


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.