02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری آکادمی میکاپ

چگونه پلک های پوشیده را آرایش کنیم؟

گریم و میکاپ

پلک پوشیده، نوع به خصوص از انواع پلک ها است که در آن فاصله بین ابرو و چشم به دو قسمت مشخص تقسیم شده، و قسمت بالایی قسمت پایینی پلک را تا حدی ( و یا به صورت کامل) میپوشاند. بسیاری از افرادی که این نوع پلک را دارند، در آرایش کردن چشم هایشان دچار مشکل هستند و تصور میکنند که سایه چشم یا خط چشم به آن ها “نمی آید”. این تصور غلط است؛ شما باید با توجه به مدل پلک هایتان آرایش کنید و میتوانید با یادگیری تکنیک های درست آموزش آرایشگری پلک های پوشیده، به زیباترین شکل خود و یا دیگران را آرایش کنید.
مهمترین نکته در آرایش پلک پوشیده درک سایه روشن رنگ ها است. شما باید دقیقا بدانید که چه نقاطی از پلک هایتان باید روشن تر، و کدام قسمت ها بایستی تیره باشند. در اغلب پلک های پوشیده، بهترین تکنیک آن است که گوشه داخلی پلک، و تا حد کمی زیر چشم (گوشه داخلی تا حدود وسط جشم) را روشن کنید. این کار باعث میشود که چشم هایتان درشت تر به نظر برسند و پلک پایینی شما را مشخص تر میکند. به علاوه، باید حواستان باشد که هایلایت بالایی آرایش فقط و فقط محدود به استخوان ابرو باشد و پایین تر از این حد نیاید.
در انتخاب رنگ سایه، سراغ سایه های پر پیگمنت و دارای رنگ های سیر بروید. سایه را، در مقدار مناسب، روی قسمت بالایی  و بیرونی پلک بزنید و به خوبی پخش کنید. این کار به چشم هایتان عمق می دهد. برای زیر چشم اصلا سراغ خط چشم یا مدادهای تیره نروید، چرا که این کار چشم ها را ریزتر نشان میدهد، و در چشم هایی که پلک پوشیده دارند این اثر حتی بیشتر هم هست. به جای این کار، کمی از سایه تان را، در مقدار بسیار کم، زیر چشم نیز پخش کنید.
متاسفانه در پلک های پوشیده احتمال ماسیده شدن آرایش در بین پلک بالایی و پایینی بسیار بالا است. از نکات مهم آموزش آرایشگری آن است که حتما در آرایش چشم از پرایمر سایه مناسب استفاده شود. این نکته در آرایش پلک های پوشیده اهمیت چند برابر پیدا میکند. حتما از یک برند معتبر و مناسب استفاده کنید و قبل از هیچ نوع آرایش چشمی آن را روی پلکتان بزنید. یک پرایمر خوب باعث میشود که سطح پلکتان برای آرایش آماده شود و برای سایه چشم مثل چسبی عمل میکند که رنگ ها را سر جایشان نگه میدارد و مانع پخش شدن آن ها میشود.


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.