02188002254

x تماس مستقیم
مسیریابی با گوگل چت در واتس اپ فالو در اینستاگرام

هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

آخرین مطالب

تماس با ما

آرایشگری میکاپ

میکاپ Rosie Huntington-Whiteley ( قسمت چهار )

میکاپ Rosie Huntington-Whiteley

خب در مرحله ی بعدی از این آموزش آرایشگری قبل از این که به سراغ چشم های رزی برویم ، یک لایه ی نازک از این پودر روی آن می پاشیم . نیازی نیست در همه ی قسمت ها آن را اعمال کنید . من فقط می خواهم مقداری از آن را استفاده کنم تا عملیات مخفی سازی را به خوبی انجام دهم .

[aparat id=’0im7p’]

خب حالا نوبت به چشم های شما در این آموزش میکاپ می رسد . برای اعمال مواد آرایشی در این قسمت ، از برس آرایشگری استفاده می کنم . از اولین رنگی که می خواهم استفاده کنم ، خاکستری مایل به قهوه ای و نوعی رنگ هلویی روشن است و آن را به صورت کلی روی همه ی قسمت های پلک رزی اعمال می کنم . این کار را خیلی ساده باید انجام دهید .
من واقعا عاشق این رنگ ها هستم ؛ زیرا روی صورت واقعا به صورت کاملا طبیعی جلوه می کنند اما شما می توانید بازی های مختلفی را با آن ها انجام می دهید . البته استفاده ی بیش از حد از آن ها می تواند شما را شبیه یک خون آشام کند .
پس از این مرحله از آموزش آرایشگری می خواهم سایه ی قهوه ای شکلاتی را اضافه کنم و از آن در خط کاسه ی چشم شما استفاده خواهم کرد و به صورت خیلی نرم به لبه های خارجی می رسم . سپس با استفاده از براشی که در ویدئو معرفی شده است ، رنگ موجود را پخش می کنیم .
پس از این مرحله باید یک سایه ی مسی به لبه ی خارجی کاسه ی چشم خود و مرکز آن اضافه کنید . شما باید براش را به آرامی مرطوب کنید و این باعث می شود شما رنگ عمیق تر و تازه تری را در نتیجه داشته باشید .
این ایده ی خوبی است : هر موقع شما براش را خیس کنید می توانید نقش برجسته تری از رنگ را به دست آورید و سایه های بهتری را در اختیار داشته باشید . ولی یادتان باشد نباید خیلی زیاد و بیش از اندازه این براش ها را خیس کنید ، زیرا باعث می شود رنگ دانه های موجود روی پلک شما دچار مشکل شود .
در مرحله ی بعدی من می خواهم از یک خط چشم در این آموزش آرایشگری استفاده کنم که رنگ آن قهوه ای شکلاتی است . این خط چشم را باید به صورت خیلی باریک در گوشه های داخلی استفاده کنید و به همین ترتیب که جلو می روید آن را ضخیم تر کنید .
با ما همراه باشید .


پیام بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید!

خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید.

نگران نباشید ، ما هرزنامه ارسال نمی کنیم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

هر هفته در مورد دوره ها و اخبار مطلع شوید!

لیلیوم سرخ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه میکاپ ، شینیون ، رنگ و مش ، کاشت و اجرای ناخن و تتو و پاکسازی شروع کرد . هدف این مجموعه رساندن زیبایی به جایگاه واقعی خود در دنیای امروزی است .

تماس با ما

© تمامی حقوق برای لیلیوم سرخ محفوظ است.